Andrzej Fonfara mógł walczyć w KSW? Rysiewski komentuje dołączenie boksera do Clout MMA

S
0
Opublikowano: 07 lipca 2023

Andrzej Fonfara dołączył do Clout MMA, gdzie czeka go pojedynek z Marcinem Najmanem. Czy bokser mógł trafić do KSW? Na to pytanie odpowiedział Wojsław Rysiewski.

Konflikt między byłymi pięściarzami rozpoczął się kilka lat temu podczas słynnego odcinku Hejt Parku z udziałem „El Testosterona”. „Polski Książę” dodzwonił się do studia i doszło między nimi do ostrej wymiany zdań. Zawodnicy spotkają się w klatce na 1. gali Clout MMA, która odbędzie się już 5 sierpnia w Torwarze.

Dla Andrzeja Fonfary będzie to oczywiście debiut w mieszanych sztukach walki. Nie zmienia to jednak faktu, że stawiany jest w roli znacznego faworyta. Najman niedawno odniósł kolejną wygraną w MMA, pokonując na pełnym dystansie prezesa FEN, Pawła Jóźwiaka.

Fonfara w KSW? Wojsław Rysiewski komentuje

Dyrektor sportowy KSW pojawił się ostatnio w studio Fansportu.pl, gdzie poruszonych zostało wiele tematów. Rysiewski wyjaśnił między innymi sytuację Michała Andryszaka, czy odniósł się do głośnego wpisu Michała Kity. Nie zabrakło też pytania o Andrzeja Fonfarę.

W ostatnim czasie do największej polskiej organizacji dołączyło sporo bokserów, jak Artur Szpilka, czy Krzysztof Głowacki. Wojsław zapytany o próbę angażu „Polskiego Księcia” przyznał, że Martin Lewandowski prowadził nawet rozmowę z byłym mistrzem IBO!

„Była próba kontaktu kilka lat temu, rozmowy Martina z Andrzejem. Ale no ja nie czuję… Nie jest to Artur Szpilka, jeśli chodzi o rozpoznawalność i zainteresowanie kibiców.”

Całą rozmowę z Wojsławem Rysiewskim obejrzysz -> TUTAJ!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments