Andrzej Fonfara o Diablo Włodarczyku

Andrzej Fonfara o Krzysztofie Diablo Włodarczyku: „Każdy jest kapitanem swojego statku…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 lipca 2023

Andrzej Fonfara udzielił wywiadu reporterce portalu FanSportu. W trakcie rozmowy padło wiele pytań odnośnie najbliższego startu Fonfary jednak w pewnym momencie nie zabrakło również pytania dotyczącego Krzysztofa Diablo Włodarczyka. Co odpowiedział pięściarz na temat kolejnego weterana boksu, który przechodzi do szeroko pojętego MMA.

Andrzej Fonfara przez lata zapewniał wielkie emocje wszystkim sympatykom boksu. Były mistrz świata organizacji WBC podjął w ostatnim czasie „modną” decyzję o przejściu do szeroko pojętego świata MMA. Jedni pięściarze decydują się na starty na galach stricte sportowych inni natomiast podążają ścieżką „rozrywkową”.

W przypadku Andrzeja Fonfary chodzi o rozwiązanie wieloletniego konfliktu, natomiast co „Polski Książę” powiedział na temat decyzji Krzysztofa Diablo Włodarczyka o rozpoczęciu przygody z MMA?

Andrzej Fonfara o decyzji Diablo

„Tak, gdzieś tam słyszałem o tej decyzji. No słuchaj, że tak powiem każdy jest kapitanem swojego statku. Ja wszedłem to dlaczego Krzysiek ma nie wejść. Natomiast tak jak powiedziałem ja raczej wejdę na jedną walkę, zobaczymy co będzie potem. No co, ja Krzyśkowi życzę powodzenia, żeby też się odnalazł i zrobił swoje.”

Pełną rozmowę z Andrzejem Fonfarą znajdziecie poniżej. Zachęcamy do subskrypcji kanału oraz kliknięcia ikony dzwoneczka, wtedy jako pierwsi będziecie otrzymywali powiadomienia o nowych filmach.

Zostaw ocenę
4
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments