Zawodnik MMA doznał fatalnej kontuzji nogi video

21 letni zawodnik doznał fatalnej kontuzji nogi na gali w Miami! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 września 2023

Dylan Reischman, 21-letni zawodnik MMA z Wilmington w Północnej Karolinie zapewne nawet w najgorszym scenariuszu nie zakładał, że jego debiut w profesjonalnym MMA skończy się w ten sposób. Młody fighter doznał poważnej kontuzji nogi na gali Combate Global w Miami!

Dylan Reischman w sobotę wszedł do klatki na gali Combate Global po to, aby zapisać na swoim koncie zawodowy debiut. Rywalem Reischamana był Jaime Mora, a pierwsza runda tego starcia była niezwykle wyrównana.

Sprawy przybrały jednak zły obrót w drugiej odsłonie pojedynku. W pewnym momencie Mora zapiął klamrę, lekko wyniósł rywala i chciał przenieść walkę do parteru. Niestety w trakcie wykonywania akcji lewa noga Reischmana wygięła się pod nienaturalnym kątem, nie wytrzymała siły użytej przez Morę i najpewniej doszło do złamania kości z przemieszczeniem.

Zarówno kibice zebrani w hali jak i rywal Reischmana łałapli się za głowy widząc jak fatalnej kontuzji doznał Dylan. Zawodnikowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, a naszych czytelników ostrzegamy załączone poniżej video jest niezwykle drastyczne.

UFC 293: Adesanya vs. Strickland – gdzie oglądać?

Galę UFC 293: Adesanya vs. Strickland w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 10 września o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 04:00 w niedzielę 10 września.

-=> Darmowa transmisja z UFC 293: Adesanya vs. Strickland. Oglądaj tutaj!

Data: 10 września, niedziela
Lokalizacja: Sydney, Australia
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 01:00, niedziela 10 września
Start transmisji z karty głównej: 04:00, niedziela 10 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC 293! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments