ksw 76 najlepsze akcje

10 najlepszych akcji gali KSW 76 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 listopada 2022

Federacja KSW opublikowała materiał video, w którym zaprezentowano dziesięć najlepszych akcji gali KSW 76. Wydarzenie odbyło się w miniony weekend w Grodzisku Mazowieckim. W walce wieczoru Salahdine Parnasse pokonał Sebastiana Rajewskiego i wywalczył tymczasowy pas mistrzowski kategorii lekkiej.

Gala, która odbyła się 12 listopada obfitowała w skończenia przed czasem. Sześć z dziewięciu walk zakończyło się przez KO/TKO, dwie zakończyły się poddaniami natomiast tylko jedna decyzją sędziowską. Efektowne zwycięstwa odnieśli między innymi Adrian Bartosiński, Artur Szczepaniak czy Valeriu Mircea.

Na materiale video zaprezentowano dziesięć najlepszych momentów gali KSW 76. Decyzję o kolejności podejmowali wspólnie właściciele Maciej Kawulski oraz Martin Lewandowski, a także dyrektor organizacji Wojsław Rysiewski.

10 najlepszych akcji gali KSW 76

Gdzie odbędą się kolejne gale KSW?

Poniżej znajdziecie również kilka informacji na temat tego gdzie i kiedy odbędą się kolejne gale w KSW, a także linki do strony biletera tak byście w prosty sposób mogli zarezerwować wejściówki na wydarzenia.

KSW 77 odbędzie się 17 grudnia w Gliwicach. Ostatnie bilety na to wydarzenia w sprzedaży na eBilet.pl: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-wa…
KSW 78 odbędzie się 28 stycznia 2023 roku w Szczecinie. Bilety na to wydarzenia w sprzedaży na eBilet.pl:
https://www.ebilet.pl/sport/sporty-wa…


Zostaw ocenę
0
0