zuriko jojua przed ksw 92

Zuriko Jojua przed KSW 92: „Jestem jak tykająca bomba i pokażę to w walce”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 marca 2024

Zuriko Jojua będzie rywalem Jakuba Wikłacza na gali XTB KSW 92. Gruzin jest bojowo nastawiony przed walką o mistrzowski pas dywizji koguciej.

Zuriko Jojua jest pretendentem do mistrzowskiego pasa KSW w kategorii koguciej. Gruzin stanie przed szansą wywalczenia trofeum na gali XTB KSW 92 w Gorzowie Wielkopolskim.

Podczas rozmowy przed tym eventem Jojua wspomniał swoje kontuzje sugerując, że dochodziło do nich przez nadmiar treningów.

– Jestem jak tykająca bomba i pokażę to w najbliższej walce. Koledzy z teamu często mi mówią, że za dużo trenuję. Według mnie jednak, dobrego sportowca wyróżnia to, że trenuje bardzo ciężko, by osiągnąć najwyższe cele. Każdego sportowca może dotknąć kontuzja, w każdym momencie. Aktualnie nie mam żadnych kontuzji, jestem zdrowy i gotowy na wszystko. Zawsze mówiłem, że chcę walczyć z najlepszymi.

Okazuje się, że Zuriko Jojua ma ambitne plany. Gruzin planuje odebrać pas mistrzowski Wikłaczowi, a następnie stoczyć zwycięski bój z Sebastianem Przybyszem.

– Każda walka jest dla mnie jak wojna. I w każdej z tych wojen chcę być zwycięzcą. Włożę całą swoją dusze i serce, aby wygrać ten pojedynek. Po wygranej z Wikłaczem z wielką chęcią zawalczę z Sebastianem Przybyszem. Czy jest coś lepszego od sytuacji, w której mógłbym pokonać po kolei wszystkich trzech mistrzów wagi koguciej? Dla mnie to wymarzony scenariusz. 16 marca pas leci ze mną do Gruzji.

Kto wygra walkę Wikłacz vs Jojua?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments