pogromca mistrza ufc

Zmiana w walce mistrzowskiej na gali Bellator vs. Rizin 2! Pogromca aktualnego mistrza UFC wchodzi do gry!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 lipca 2023

Japońska federacja Rizin ogłosiła przed momentem zmianę w walce mistrzowskiej do której dojdzie na gali Bellator vs. Rizin 2 w części wydarzenia oznaczonej jako Super Rizin 2. Juan Archuleta zmierzy się z nowym rywalem, którym będzie pogromca aktualnego mistrza UFC!

Niedobre wieści napłynęły do nas przed momentem z dalekiej Japonii. Federacja Rizin przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych informację o kontuzji jednego z uczestników walki o pas mistrzowski kategorii koguciej.

Urazu nabawił się Kai Asakura, który miał zmierzyć się z Juanem Archuletą, zawodnikiem Bellatora w pojedynku o pas dywizji do 62 kilogramów. Rizin szybko ogłosiło nazwisko fightera, który wskoczy do rozpiski w miejsce kontuzjowanego Asakury.

Hiromasa Ougikubo, zawodnik który pokonał w przeszłości wspomnianego wyżej Kaia, został dodany do rozpiski gali Bellator vs. Rizin 2 jako późne zastępstwo. Weteran japońskiej sceny MMA ma w rekordzie bardzo cenne zwycięstwo nad Alexandre Pantoją, aktualnym mistrzem UFC w kategorii muszej!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments