Karolina Kowalkiewicz walka godzina ufc

Zmiana godziny walki Karoliny Kowalkiewicz! Przetasowania w rozpisce UFC Vegas 73!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 maja 2023

Organizacja UFC zaprezentowała zaktualizowaną kartę walk gali UFC Vegas 73. Wcześniej walka Karoliny Kowalkiewicz oznaczona była mianem „featured prelim”, czyli ostatniej walki karty wstępnej. Po aktualizacji pojedynek Polki spadł oczko niżej, a to może oznaczać że rozpocznie się wcześniej!

Od kilku tygodni informowaliśmy was o tym, że pojedynek Karoliny Kowalkiewicz z Vanessą Demopoulos rozpocznie się o godzinie 00:30. Teraz wszystko uległo zmianie, a dokładniej „może ulec” zmianie bo zależne będzie od tego w jakim tempie toczone będą pojedynki karty wstępnej gali UFC Vegas 73.

Wszystko przez przesunięcia dokonane przez organizację UFC oraz stację ESPN. Pojedynek Hayisaera Maheshate z Viacheslavem Borshchevem według oficjalnej strony organizacji UFC miał się pierwotnie znaleźć w głównej karcie walk. Dziś ogłoszono, że ta walka będzie ostatnim pojedynkiem karty wstępnej.

Zmiany te sprawiają, że rozpoczęcia walki Kowalkiewicz vs. Demopoulos należy się spodziewać około północy. Wszystko przez to, że główna karta ma wystartować w niedzielę 21 maja o 1:00 w nocy natomiast po walce Polki w octagonie muszą się zameldować wspomniani wcześniej Maheshate i Borshchev!

Gdzie oglądać i obstawiać UFC Vegas 73?

Galę UFC Vegas 73: Dern vs. Hill w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z karty wstępnej rozpocznie się w sobotę 20 maja o 22:00.

Transmisja z walki Karoliny Kowalkiewicz rozpocznie się około godziny 00:00 w niedzielę 21 maja. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 1:00.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

  • Data: 20 maja
  • Lokalizacja: Las Vegas, USA
  • Liczba walk: 12 walk
  • Start transmisji z karty wstępnej: 22:00, sobota 20 maja
  • Start transmisji z walki Karoliny Kowalkiewicz: około 00:00, niedziela 21 maja
  • Start transmisji z karty głównej: 01:00, niedziela 21 maja
  • Darmowa transmisjaFortuna TV
  • Stream online: Fortuna TV

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC Vegas 73 – kursy bukmacherskie

Bukmacherzy przewidują, że faworytką walki wieczoru gali UFC Vegas 73 jest Mackenzie Dern. Kurs na wygraną grapplerki wynosi 1.53 natomiast kurs na zwycięstwo Angeli Hill wystawiono na 2.51.

Bardzo zbliżone kursy wystawiono na pojedynek Karoliny Kowalkiewicz. Kurs na wygraną zawodniczki z Łodzi ustalono na 1.75 natomiast na wygraną Vanessy Demopoulos wystawiono kurs 2.08.

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę UFC Vegas 73 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Gale UFC Vegas 73 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na majowej gali. W octagonie UFC zobaczymy m.in. , Diego Ferreirę, Michaela Johnsona i Edmena Shahbazyana.

Zostaw ocenę
0
1
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments