XTB KSW Colosseum 2: Materla vs Paczuski: Gdzie i kiedy oglądać? Transmisja na żywo

XTB KSW Colosseum 2: Materla vs Paczuski: Gdzie i kiedy oglądać? Transmisja na żywo

S
0
Opublikowano: 03 czerwca 2023

Na XTB KSW Colosseum 2 wielkie emocje są gwarantowane! Stadion Narodowy wypełnią dziesiątki tysięcy kibiców, a zawodnicy dadzą fenomenalne show. Kapitalnie zapowiada się walka Materla vs Paczuski, co będzie starciem pokoleń. Gdzie i kiedy oglądać Materla vs Paczuski? O której walka? Transmisja na żywo XTB KSW Colosseum 2.

Kolejna gala KSW na Stadionie Narodowym odbędzie się już w tę sobotę, 3 czerwca. Stream online dostępny będzie wyłącznie na platformie Viaplay, która dostępna jest w całej Polsce i wielu innych krajach. XTB KSW Colosseum 2 można oglądać zarówno w TV, jeśli posiadacie Smart TV, jak i komputerze, tablecie czy smartfonie.

XTB KSW Colosseum 2: Materla vs Paczuski – Gdzie oglądać? Transmisja

Legendarny zawodnik wagi średniej KSW powraca! Michał Materla pomimo licznych problemów pozasportowych nie złożył broni i znów zapewnia kibicom nieziemskie emocje. Fighter Berserker’s Team przed kilkoma miesiącami znokautował Kendalla Grove’a, choć walczył z poważną kontuzją. Na XTB KSW Colosseum 2 będzie chciał udowodnić, że wciąż stać go na wiele.

Po drugiej stronie klatki stanie Radosław Paczuski. Fenomenalny kickbokser będzie mógł liczyć na ogromne wsparcie trybun. Pochodzącego z Warszawy fightera będzie wspierało tysiące gardeł, a on sam liczy na powrót na zwycięską ścieżkę. Radek w styczniu przegrał przez niejednogłośną decyzję w eliminatorze do walki o pas. Teraz na XTB KSW Colosseum 2 zmierzy się z legendą organizacji!

Gdzie oglądać galę? Transmisja stream online dostępny będzie wyłącznie w Viaplay. Wszystkie informacje, jak cena, czy to gdzie i jak wykupić znajdziecie poniżej.

-> Obejrzyj XTB KSW Colosseum 2 na żywo! <-

XTB KSW Colosseum 2 PPV. Jak wykupić?

Niestety wszyscy szukający transmisji TV XTB KSW Colosseum 2 muszą obejść się smakiem. Galę obejrzeć można jedynie na platformie Viaplay, do której dostęp możecie nabyć dosłownie w minutę.

Jak wykupić XTB KSW Colosseum 2? Wystarczy założyć konto, bądź zalogować się na platformę Viaplay i wybrać pakiet Total. Cena PPV XTB KSW Colosseum 2 to 55 zł za miesiąc, a z subskrypcji zrezygnować można w dowolnym momencie. To jedyny legalny sposób, by móc cieszyć się hitowym wydarzeniem, jakim jest XTB KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym.

Materla vs Paczuski – Kursy bukmacherskie

Kartę walk XTB KSW Colosseum 2, jak i starcie Materla vs Paczuski, obstawić możecie u legalnego bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza. Zakłady na walki XTB KSW Colosseum 2 są przeróżne. Typować można zarówno zwycięzcę, jak i liczbę rozpoczętych rund, czy nawet sposób skończenia pojedynku!

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Transmisja na żywo, stream online

Kiedy, gdzie i o której XTB KSW Colosseum 2? Sprawdź szczegóły dotyczące gali!

  • Data: sobota, 3 czerwca 2023 r.
  • Godzina: początek o godzinie 19:00.
  • Lokalizacja: PGE Stadion Narodowy, Warszawa.
  • Ile walk? 11.
  • Transmisja stream online wyłącznie w Viaplay.
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments