WYDARZENIE Las Vegas, USA, 23 września, 22:00

UFC Vegas 79: Fiziev vs. Gamrot

W nocy z soboty 23 września na niedzielę 24 września odbędzie się gala UFC Vegas 79. W walce wieczoru zmierzą się Rafael Fiziev i Mateusz Gamrot.
UFC Vegas 79 Fiziev vs Gamrot karta walk gdzie oglądać

TYPY BUKMACHERÓW

Poniżej znajdziecie kursy na walkę wieczoru gali UFC Vegas 79. W main evencie wydarzenia zmierzą się Rafael Fiziev i Mateusz Gamrot. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii lekkiej i odbędzie się na dystansie 5 rund. Który z zawodników jest faworytem bukmacherów?

Cały event UFC Vegas 79: Fiziev vs. Gamrot obejrzycie na żywo po obstawieniu u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy mogą liczyć na super ofertę powitalną. Za samą rejestrację na konto wpadnie 20 zł, a bonusowe 10 zł dodane będzie do pierwszego depozytu. To jednak nie wszystko: pierwsze trzy zakłady do 100 zł, 200 zł i 300 zł obstawić można bez ryzyka! To oznacza, że Fortuna zwróci środki w przypadku przegranego kuponu.

UFC Vegas 79: Fiziev vs. Gamrot – kursy bukmacherskie

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

Rafael Fiziev, na którego wygraną kurs wynosi 1.75 wyrasta na coraz większego faworyta main eventu gali UFC Vegas 79. Kurs na zwycięstwo Mateusza Gamrota wynosi 2.10.

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Fiziev vs. Gamrot!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO