WYDARZENIE Las Vegas, USA, 23 września, 22:00

UFC Vegas 79: Fiziev vs. Gamrot

W nocy z soboty 23 września na niedzielę 24 września odbędzie się gala UFC Vegas 79. W walce wieczoru zmierzą się Rafael Fiziev i Mateusz Gamrot.
UFC Vegas 79 Fiziev vs Gamrot karta walk gdzie oglądać

GDZIE OGLĄDAĆ?

W nocy z soboty 23 na niedzielę 24 września odbędzie się gala UFC Vegas 79: Fiziev vs. Gamrot. W walce wieczoru zmierzą się Rafael Fiziev i Mateusz Gamrot. Starcie dwóch wysoko notowanych lekkich zapewni zwycięzcy przepustkę do starć z zawodnikami ze ścisłej czołówki. Gdzie oglądać UFC Vegas 79?

Gdzie oglądać UFC Vegas 79: Fiziev vs. Gamrot? Transmisja dostępna będzie dla zarejestrowanych użytkowników bukmachera Fortuna. Wystarczy postawić dowolny kupon, by otrzymać możliwość obejrzenia gali w Fortuna TV. Nowi gracze mogą też skorzystać z kapitalnej oferty powitalnej.

Za samą rejestrację na konto wpadnie 20 zł, a bonusowe 10 zł dodane będzie do pierwszego depozytu. To jednak nie wszystko: pierwsze trzy zakłady do 100 zł, 200 zł i 300 zł obstawić można bez ryzyka! To oznacza, że Fortuna zwróci środki w przypadku przegranego kuponu.

UFC Vegas 79: Fiziev vs. Gamrot – gdzie oglądać?

Galę UFC Vegas 79: Fiziev vs. Gamrot w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 23 września o 22:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 01:00 w niedzielę 24 września.

-=> Transmisja z UFC Vegas 79: Fiziev vs. Gamrot. Oglądaj za darmo!

Data: 23 września, niedziela
Lokalizacja: Las Vegas, USA
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 22:00, sobota 23 września
Start transmisji z karty głównej: 01:00, niedziela 24 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Vegas 79! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO