Wrzosek i Ziółkowski trenują wspólnie przed Colosseum II: „Toczyliśmy razem pojedynki na PLMMA I FEN. Teraz czas na wielką galę”

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 24 kwietnia 2023

Do gali KSW na Stadionie Narodowym został już nieco ponad miesiąc. 3 czerwca zobaczymy emocjonujące starcia z udziałem mistrza wagi lekkiej i byłego zawodnika Glory.

Karta walk KSW Colosseum II jest wypełniona największymi nazwiskami polskiego MMA. W akcji zobaczymy Mameda Khalidova, który po raz trzeci zmierzy się ze Scottem Askhamem, dojdzie też do walki Artura Szpilki z Mariuszem Pudzianowskim czy pojedynku Michała Materli z Radosławem Paczuskim.

Czekają na nas także trzy starcia o pas w kategorii koguciej, średniej i lekkiej. Duże emocje wzbudza pojedynek Mariana Ziółkowskiego, który będzie bronił tytułu przeciwko Salahdinowi Parnasse. Bez wątpienia będzie to trudne wyzwanie dla jednego i drugiego zawodnika.

Na ogłoszenie rywala czeka również Arkadiusz Wrzosek, którego występy zawsze elektryzują kibiców. Były kickboxer zarówno z Tomaszem Sararą, jak i Tomasem Moznym leżał na deskach, jednak udawało mu się zwyciężyć.

Teraz na kilka tygodni przed galą KSW Colosseum II Ziółkowski i Wrzosek mieli okazję razem trenować do swoich pojedynków. Mistrz wagi lekkiej zamieścił na Instagramie taki wpis:

– Razem z Arkiem Wrzoskiem toczyliśmy swoje pojedynki na galach PLMMA i FEN. Teraz czas na KSW i wielką galę na Narodowym.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments