wojsław rysiewski na temat ksw 88 ksw 89 zagranicznych gal i ksw colosseum 3

Wojsław Rysiewski na temat KSW 88, KSW 89, zagranicznych gal oraz KSW Colosseum 3 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 października 2023

Wojsław Rysiewski udzielił wywiadu Jarkowi Świątkowi. W trakcie rozmowy nie zabrakło interesujących tematów. Jak dyrektor sportowy KSW nastawia się na walkę Mameda Khalidova w boksie i jakiego rywala szykuje KSW dla Phila de Friesa? Zobaczcie wywiad by poznać odpowiedzi na te pytania.

Nasz reporter Jaru wybrał się do biura federacji KSW by przeprowadzić rozmowę z Wojsławem Rysiewskim. Co ciekawego powiedział dyrektor sportowy KSW?

W odpowiedzi na pytanie dotyczące kolejnych ogłoszeń walk na galę KSW 89 w Gliwicach Wojsław Rysiewski zdradził:

„Myślę, że będą więcej niż trzy walki do ogłoszenia. Na tej gali będzie więcej walk. Kolejne w poniedziałek, być może będzie to takie ostatnie poniedziałkowe natomiast później dużo szybciej będziemy ogłaszać.”

Oto jak dyrektor KSW skomentował temat kolejnych zagranicznych gal:

„Ja niespecjalnie lubię się wypowiadać w tym temacie bo potem jak coś nam się nie uda to szybko jesteśmy łapani, że te plany się nie spełniły. Pracujemy naprawdę ciężko, żeby otworzyć kolejny rynek galą na żywo, ale to nie jest jeszcze moment, żeby się tym chwalić i emocjonować. Myślę, że jeszcze w tym roku będziemy w stanie to ogłosić, ale jeszcze nie teraz.”

Wojsław Rysiewski na temat KSW Colosseum 3:

„Na pewno myślimy, szukamy jakiegoś porządku w tym, żeby ta gala na Stadionie Narodowym odbywała się częściej niż nam to się udało za pierwszym i drugim razem. No ale to jest wyzwanie przekraczające wszystko to co robimy na co dzień, co miesiąc i oczywiście można znowu mówić o planach… Tak naprawdę po pierwszej gali mieliśmy rezerwację stadionu na 2020, a nie wiem czy nawet nie na 2019. To jest taki temat, że naprawdę musimy czuć, że jesteśmy 100% gotowi, wiemy jakie walki chcemy zrobić, kto pociągnie tę sprzedaż biletów i wtedy się zdecydować. Z tego co wiem w ogóle jak skończy się ostatni mecz w eliminacjach do Mistrzostw Europy, który gramy z Czechami to zaczyna się znowu remont na stadionie. Tego bypassa, tego elementu dachu, który jest wadliwy. Także to też jest jeszcze kwestia, która jest totalnie poza nami, jeżeli chodzi w ogóle o dostępność stadionu.”

Pełny wywiad z Wojsławem Rysiewskim znajdziecie poniżej. Zachęcamy do oglądania i subskrypcji kanału myMMA na youtube. Z rozmowy dowiecie się na temat planów KSW odnośnie Phila de Friesa, a także tego czy faktycznie wciąż jest temat walki Mameda Khalidova w boksie.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments