właściciele ksw skłóceni martin lewandowski wprost komentuje kawulski

Właściciele KSW skłóceni? Lewandowski wprost o relacji z Kawulskim

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 lutego 2024

Federacja KSW świętuje dwudziestolecie istnienia wielką galą KSW EPIC. Właściciele KSW coraz rzadziej są widywani wspólnie. Czy szefowie KSW są skłóceni?

Z gali na galę można dostrzec, że właściciele federacji KSW starają się dzielić obowiązkami i często pojawiają się na przemian na różnych wydarzeniach i eventach KSW. Na gali KSW 91 w Libercu obecny był jedynie Martin Lewandowski.

Część fanów zaczęła nawet sugerować w komentarzach pod wywiadami i materiałami video, że Martin Lewandowski i Maciej Kawulski nawet ze sobą nie rozmawiają. Inni uważają, że Kawulski skupia się na pracy reżysera. Martin Lewandowski odniósł się do tego tematu podczas wizyty w studiu redakcji sport.pl.

Nim przejdziemy do wypowiedzi Martina Lewandowskiego przypominamy, że legalny polski bukmacher FORTUNA przygotował doskonałą promocję, w której można wygrać kody PPV na galę KSW EPIC. Poniżej znajdziecie wszelkie szczegóły i informacje na temat promocji.

Wygraj kod PPV na KSW EPIC

Galę KSW EPIC, możesz obejrzeć za darmo! Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na walkę Khalidov – Adamek. Jak otrzymać darmowy kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Ilość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Martin Lewandowski szczerze o relacjach z Kawulskim

Czy zatem właściciele KSW są skłóceni? Martin Lewandowski szczerze skomentował swoje aktualne relacje z Maciejem Kawulskim. Szef KSW powiedział wprost:

Jestem głównym motorem przy tej gali. Układa się tak, jak myślę każdemu po 20 latach. Ludzie mówią, że się kłócimy. Jasne, że się kłócimy, nawet się napierniczamy czasem. Mamy za sobą 20 lat współpracy i parę lat więcej odkąd się znamy. Jak sobie pomyślicie o relacjach z dziewczynami, żonami, kumplami albo na stopie biznesowej, to ja uważam to za duży sukces, że po 20 latach prowadzimy tę samą instytucję.

Z wypowiedzi Martina Lewandowskiego jasno wynika, że właściciele KSW tak jak wszyscy normalni ludzie sporadycznie się kłócą. Natomiast co do tematu obecności jednego czy drugiego na tej czy innej gali, wydaje się jasne, że w związku ze skalą wydarzenia KSW EPIC w Gliwicach, Maciej Kawulski pojawi się na tym wydarzeniu by dopilnować by wszystkie efekty świetlne i dźwiękowe były dopracowane na tip-top.

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments