wielka awantura po konferencji przed walką Jake Paul vs. Nate Diaz

Wielka awantura po konferencji przed walką Jake Paul vs. Nate Diaz! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
2
Opublikowano: 03 sierpnia 2023

Dziś odbyła się konferencja prasowa przed bokserską walką Jake Paul vs. Nate Diaz. Po konferencji doszło do spotkania twarzą w twarz. Po face-offie niespodziewanie rozpoczęła się wymiana zdań między członkami obu teamów, aż w końcu rozpętała się wielka awantura. Zamieszanie było tak duże, że ciężko było je opanować ochroniarzom.

Dziś informowaliśmy was o tym, że Jake Paul zaproponował Nate’owi Diazowi walkę na zasadach MMA. O reakcji Nate’a na propozycję Paula możecie poczytać tutaj. Nate Diaz odpowiada na ofertę od Jake’a Paula. 10 milionów dolarów za walkę w MMA!

Popołudniu w USA odbyła się konferencja prasowa promująca pięściarską potyczkę Paula z Diazem. Najpierw zawodnicy rozmawiali między sobą odpowiadając na pytania Ariela Helwaniego, następnie pytania zadawali inni dziennikarze, aż w końcu doszło do spotkania twarzą w twarz.

Początkowo wszystko przebiegało bez większych problemów zarówno Jake Paul jak i Nate Diaz nie wykonywali dziwnych ruchów, ani nie atakowali się wzajemnie. Później kiedy face-off w zasadzie się skończył reprezentanci obu narożników zaczęli wymieniać zdania i nagle rozpętała się wielka awantura między teamami.

Materiał video znajdziecie poniżej.

Zostaw ocenę
2
9
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bugio
1 miesiąc temu

Dostac serie ciosów w udo albo w ramie. Najgorzej. Za taką kasę nie ustawili się na choć lekkie lanie po gębach. Najważniejsze żeby na materiałach prasowych później wyglądać ślicznie bez zadrapań czy siniaków

Kaz Wielki
1 miesiąc temu

To tylko biznes 🤣