wielka awantura po konferencji przed walką Jake Paul vs. Nate Diaz

Wielka awantura po konferencji przed walką Jake Paul vs. Nate Diaz! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
2
Opublikowano: 03 sierpnia 2023

Dziś odbyła się konferencja prasowa przed bokserską walką Jake Paul vs. Nate Diaz. Po konferencji doszło do spotkania twarzą w twarz. Po face-offie niespodziewanie rozpoczęła się wymiana zdań między członkami obu teamów, aż w końcu rozpętała się wielka awantura. Zamieszanie było tak duże, że ciężko było je opanować ochroniarzom.

Dziś informowaliśmy was o tym, że Jake Paul zaproponował Nate’owi Diazowi walkę na zasadach MMA. O reakcji Nate’a na propozycję Paula możecie poczytać tutaj. Nate Diaz odpowiada na ofertę od Jake’a Paula. 10 milionów dolarów za walkę w MMA!

Popołudniu w USA odbyła się konferencja prasowa promująca pięściarską potyczkę Paula z Diazem. Najpierw zawodnicy rozmawiali między sobą odpowiadając na pytania Ariela Helwaniego, następnie pytania zadawali inni dziennikarze, aż w końcu doszło do spotkania twarzą w twarz.

Początkowo wszystko przebiegało bez większych problemów zarówno Jake Paul jak i Nate Diaz nie wykonywali dziwnych ruchów, ani nie atakowali się wzajemnie. Później kiedy face-off w zasadzie się skończył reprezentanci obu narożników zaczęli wymieniać zdania i nagle rozpętała się wielka awantura między teamami.

Materiał video znajdziecie poniżej.

Zostaw ocenę
2
9
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bugio
11 miesięcy temu

Dostac serie ciosów w udo albo w ramie. Najgorzej. Za taką kasę nie ustawili się na choć lekkie lanie po gębach. Najważniejsze żeby na materiałach prasowych później wyglądać ślicznie bez zadrapań czy siniaków

Kaz Wielki
11 miesięcy temu

To tylko biznes 🤣