wielka awantura ciosy po walce duszenia sędzia trafiony video

Wielka awantura! Ciosy po walce, duszenia, latający ochroniarze i sędzia trafiony w głowę! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 grudnia 2023

Do niebywałej awantury doszło na gali MMA Series 75 w Rosji. Doświadczony Tarasov udusił rywala i niespodziewanie tuż po zakończeniu walki zaatakował rywala ciosami. W głowę trafiony został sędzia!

MMA Series to „duchowy” następca organizacji M-1 GLOBAL, której eventy pod nazwą M-1 Challenge pamiętają zapewne wszyscy starsi fani MMA w Polsce.

Na gali MMA Series 75: All-Stars doszło do pojedynku doświadczonego Artema Tarasova z raczkującym w sportach walki Evgenym Ershovem. Tarasov dominował nad rywalem zarówno pod względem umiejętności jak i siły fizycznej.

Artem zapiął duszenie za pleców i rywal odklepał. Sędzia chciał rozdzielić zawodników i w tym momencie niespodziewanie Tarasov zaatakował Ershova ciosami. Nim do klatki zdążyli wbiec członkowie obu narożników i ochroniarze ucierpiał sędzia, który został trafiony mocnym ciosem w głowę.

Później w klatce działo się w zasadzie wszystko od duszeń po latających w powietrzu ochroniarzy, do wywrotek zawodników i wzajemnych przepychanek obu teamów. Ostatecznie po chwili sytuację udało się opanować. Nagranie video z tej wielkiej awantury możecie zobaczyć poniżej.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments