szkaradek vs zdravković walka niepokonanych talentów ksw 92

Walka niepokonanych talentów! Kamil Szkaradek vs. Miljan Zdravković na XTB KSW 92

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 lutego 2024

Federacja KSW zestawiła walkę niepokonanych talentów. Kamil Szkaradek i Miljan Zdravković zmierzą się 16 marca na XTB KSW 92 w Gorzowie Wielkopolskim.

Wraz z kolejnymi dniami ogłaszane są nowe zestawienia gali XTB KSW 92, która odbędzie się 16 marca w nowej arenie w Gorzowie Wielkopolskim. Dziś zaanonsowano walkę niepokonanych talentów.

Do okrągłej klatki KSW wejdą Kamil Szkaradek i Miljan Zdravković. Obaj zawodnicy rozpoczęli zawodową karierę w 2021 roku i choć Polak ma mniej stoczonych walk to dysponuje większym doświadczeniem jak chodzi o ilość występów w KSW.

Zdravković budował doświadczenie na galach takich organizacji jak Brave CF czy EMC. Najcenniejszą wygraną w dotychczasowej karierze Serba jest bez wątpienia zwycięstwo odniesione nad Mariuszem Joniakiem na gali KSW 86.

Kamil Szkaradek wygrał w klatce KSW kolejno z Davidem Martinikiem, Patrykiem Chrobakiem i Patrykiem Surdynem. Biorąc pod uwagę dotychczasowe starty i wyniki wydaje się, że Zdravković będzie największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze zawodnika z Nowego Sącza.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments