volkanovski vs topuria, whittaker vs costa trailer hitowej gali ufc 298

Volkanovski vs. Topuria, Whittaker vs. Costa – oficjalny trailer hitowej gali UFC 298 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 stycznia 2024

Organizacja UFC opublikowała oficjalny trailer hitowej gali UFC 298. 17 lutego w Anaheim odbędą się dwie doskonałe walki wieczoru. Alexander Volkanovski podejmie Ilię Topurię w pojedynku o pas.

Natomiast w drugiej z walk wieczoru do octagonu wejdą były mistrz Robert Whittaker, oraz Paulo Costa były pretendent do mistrzowskiego pasa kategorii średniej. W tej walce spodziewamy się nokautu, pytanie tylko który z zawodników padnie na deski?

Jakby tego było mało tego dnia dojdzie także do pojedynku Henry’ego Cejudo z Merabem Dvalishvilim. Jeśli Gruzin wygra tę walkę to zapewni sobie title-shota. Gala UFC 298 zapowiada się niezwykle obiecująco i nie może dziwić fakt, że fani z ekscytacją czekają na wydarzenie w Anaheim.

UFC 298: Volkanovski vs. Topuria – oficjalny trailer

Organizacja UFC udostępniła oficjalny trailer gali UFC 298. W walce wieczoru wydarzenia w Anaheim zmierzą się Alexander Volkanovski oraz Ilia Topuria. Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii piórkowej.

Doświadczony „The Great” pozostaje niepokonany w kategorii do 66 kilogramów, jednak warto pamiętać o tym, że ostatnio został znokautowany przez Islama Makhacheva w boju o pas dywizji lekkiej.

Pochodzący z Gruzji, stacjonujący w Hiszpanii Topuria nie przegrał jeszcze pojedynku w karierze, a w mediach społecznościowych już poprawił sobie rekord na 15-0 i przedstawia się jako nowy mistrz UFC.

Kto wygra walkę Volkanovski vs. Topuria?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments