Vicente Luque vs Ian Machado Garry na UFC 296

Vicente Luque vs. Ian Machado Garry na UFC 296!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 września 2023

Dana White ogłosił kolejne doskonałe starcie, które znajdzie się w rozpisce gali UFC 296. Dyrektor zarządzający organizacją UFC zapowiedział, że 16 grudnia w T-Mobile Arena w Las Vegas zmierzą się Vicente Luque oraz Ian Machado Garry!

Dana White, dyrektor zarządzający organizacji UFC ogłosił kolejne niesamowite starcie, które odbędzie się na ostatniej tegorocznej gali sprzedawanej w systemie pay-per-view. Wcześniej zaanonsowano między innymi pojedynki Paddy Pimblett vs. Tony Ferguson oraz Shavkat Rakhmonov vs. Stephen Thompson.

16 grudnia na UFC 296 w T-Mobile Arena w Las Vegas zmierzą się Vicente Luque i Ian Machado Garry!

Vicente Luque w sierpniu pokonał Rafaela Dos Anjosa i przerwał tym samym serię dwóch kolejnych porażek. „The Silent Assassin” walczy w najlepszej lidze MMA na świecie od 2015 roku i ma na swoim koncie wygrane nad takimi fighterami jak: Belal Muhammad, Mike Perry, Randy Brown, Tyron Woodley czy Michael Chiesa.

Ian Machado Garry to niepokonany Irlandczyk, który rozpoczął przygodę z UFC w 2021 roku. „The Future” dysponuje zdecydowanie mniejszym doświadczeniem od swojego najbliższego rywala. Zawodnik teamu Kill Cliff CF Neilem Magnym i Danielem Rodriguezem jednak poza tym próżno szukać w jego rekordzie zwycięstw nad uznanymi fighterami.

Oto jak Dana White zapowiedział walkę Luque vs. Garry:

„Do walk które ogłosiliśmy wcześniej dochodzi kolejna. Vicente Luque vs Ian Garry. Numer 10 kontra numer 11 w rankingu kategorii półśredniej. Ta karta jest niesamowita, dopakowana. Bilety wkrótce trafią do sprzedaży. Karta staje się coraz lepsza, odezwę się do was ponownie prawdopodobnie za kilka kolejnych dni!”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments