usman nurmagomedov przed walką z brentem primusem na bellator 300

Usman Nurmagomedov przed galą Bellator 300: „Mam lepszą stójkę i zapasy niż Brent Primus”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 września 2023

Usman Nurmagomedov wystąpi w walce wieczoru jubileuszowej gali Bellator 300. Dagestańczyk zmierzy się z Brentem Primusem w pojedynku, który będzie nie tylko main eventem wydarzenia, lecz także półfinałowym starciem Grand Prix kategorii lekkiej. Co przed walką powiedział Usman?

Usman Nurmagomedov zmierzy się z Brentem Primusem w walce wieczoru gali Bellator 300. Choć organizacja Bellator przygotowała, aż cztery mistrzowskie pojedynki, w których zaprezentują się bardziej znani zawodnicy i zawodniczki to właśnie Nurmagomedov i Primus zmierzą się w boju, w którym najwięcej jest do zyskania, a zarazem najwięcej do stracenia.

Walka Nurmagomedov vs. Primus to nie tylko główny pojedynek gali w San Diego, lecz także półfinałowe starcie Grand Prix kategorii lekkiej. Jakby tego było mało jest to również starcie rangi mistrzowskiej o pas dywizji do 70 kilogramów.

Zwycięstwo Primusa byłoby tu olbrzymią sensacją jednak historia pamięta wiele podobnych przypadków. Jak na pojedynek z Amerykaninem nastawia się zawodnik American Kickboxing Academy, który trenuje aktualnie pod skrzydłami Caina Velasqueza?

„Jeśli weźmiemy pod uwagę stójkę to jestem od niego lepszy. Uważam, że zapaśniczo także jestem lepszy niż Brent Primus. Co do grapplingu jestem w tym dobry, oczywiście nie mam tak wysokiego poziomu jak Khabib czy Islam Makhachev jednak nie jest ze mną źle. Nawet jak wrócicie pamięcią do mojej ostatniej walki z Bensonem Hendersonem byłem w stanie zajść mu za plecy i go skończyć. Teraz myślę, że przede mną trudna pięciorundowa walka, ale w każdej kolejnej rundzie będę starał się pokonać Primusa przed czasem.”

Wszystkie gale organizacji Bellator MMA możecie obstawiać u legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Oto jak prezentują się kursy na walkę wieczoru gali Bellator 300:

Odbierz bonusy i obstaw walkę Nurmagomedov vs. Primus

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments