ufc vegas 80 karolina kowalkiewicz vs diana belbita kursy bukmacherskie

UFC Vegas 80: Karolina Kowalkiewicz vs. Diana Belbita – kursy bukmacherskie

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 października 2023

Prezentujemy kursy bukmacherskie na UFC Vegas 80: Karolina Kowalkiewicz vs. Diana Belbita. Już w nocy z soboty 7 października na niedzielę 8 października do octagonu UFC powróci Karolina Kowalkiewicz. Polka zmierzy się z Dianą Belbitą na gali w Las Vegas. Która za zawodniczek jest faworytką bukmacherów?

Karolina Kowalkiewicz i Diana Belbita zmierzą się na gali UFC Vegas 80. Wydarzenie odbędzie się w nocy z soboty 7 października na niedzielę 8 października. Doświadczona Polka ma już na koncie piętnaście walk w octagonie najlepszej ligi MMA na świecie.

Karolina Kowalkiewicz wejdzie do octagonu UFC na tydzień przed swoimi 38 urodzinami. Łodzianka zapewne zrobi wszystko by sprawić sobie doskonały urodzinowy prezent i przedłużyć passę wygranych do czterech kolejnych zwycięstw.

Belbita ma na swoim koncie zdecydowanie mniej występów w UFC. Pochodząca z Rumunii zawodniczka na ten moment legitymuje się ujemnym bilansem 2-3 i porażka w starciu z doświadczoną Polką może ją pozbawić kontraktu z najlepszą organizacją MMA na świecie.

Jak prezentują się kursy bukmacherskie na pojedynek pań w kategorii słomkowej? Czy Karolina Kowalkiewicz wejdzie do octagonu jako faworytka?

UFC Vegas 80: Karolina Kowalkiewicz vs. Diana Belbita – kursy bukmacherskie

UFC Vegas 80: Dawson vs. Green obstawicie i obejrzycie u bukmachera eFortuna.pl! Wystarczy zarejestrować konto, odebrać bonus i wypełnić pierwszy kupon. Transmisja z walki Karoliny Kowalkiewicz rozpocznie się około 00:30 w niedzielę 8 października.

Aktualnie trwa promocja trzech zakładów bez ryzyka – do 100, 200 oraz 300zł. W przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci stawkę na twoje konto.

Faworytką walki pań jest Karolina Kowalkiewicz. Na wygraną Polki ustalono kurs 1.58, natomiast na zwycięstwo Diany Belbity kurs wynosi 2.38.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments