ufc vegas 79 marina rodriguez znokautowała michelle waterson vidoe

UFC Vegas 79: Marina Rodriguez rozbiła Michelle Waterson [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 września 2023

W trzeciej walce głównej karty gali UFC Vegas 79 zmierzyły się Marina Rodriguez i Michelle Waterson-Gomez. Pojedynek zakontraktowano w kategorii słomkowej. Było to rewanżowe starcie obu pań. W pierwszej walce po decyzji sędziów górą była Marina. Jaki był wynik walki Rodriguez vs. Waterson-Gomez?

Kiedy organizacja UFC ogłosiła rewanżowy pojedynek Mariny Rodriguez z Michelle Waterson-Gomez wielu fanów było mocno zaskoczonych tą decyzją. Po zwycięstwie nad Waterson w pierwszej walce Rodriguez wygrała bowiem dwa kolejne starcia, a następnie zanotowała dwie porażki.

Nie zmienia to jednak faktu, że Brazylijka z Florianapolis ma na koncie cztery wygrane w sześciu ostatnich występach podczas, gdy Amerykanka „The Karate Hottie” zapisała na swoim koncie zaledwie jedną wygraną w sześciu ostatnich walkach.

Trwa gala UFC Vegas 79 – oglądaj wydarzenie za darmo na eFortuna.pl! Zarejestruj się, wypełnij pierwszy kupon i dołącz do grona fanów oglądających walkę Mateusz Gamrot vs. Rafael Fiziev! Darmowa transmisja tutaj.

UFC Vegas 79: Rodriguez vs. Waterson-Gomez – relacja, wynik

Michelle Waterson-Gomez bardzo szybko sprowadziła walkę do parteru. Doświadczona zawodniczka ma całą rundę na pracę z góry. „Karate Hottie” atakuje ciosami z góry. Rodriguez dała radę wrócić do stójki i atakuje łokciami oraz kolanami. Marina atakuje potężnymi kolanami na korpus. Waterson-Gomez odczuła te uderzenia i nurkuje po nogi rywalki. Brazylijka dobrze się broni. Zawodniczka z Florianopolis kontynuuje ataki w stójce wyprowadzając cios za ciosem w tajskim klinczu. Michelle zbiera kolejne uderzenia kolanami oraz łokciami. Była mistrzyni Invicty jest cała porozbijana. Sędzia wzywa lekarza do zakrwawionej zawodniczki. Jest zgoda na kontynuowanie walki. Waterson-Gomez przetrwała rundę. 10-8 Rodriguez.

Po krótkiej wymianie ciosów zawodniczki weszły w klincz. Tempo walki spadło. Rodriguez atakuje kolanem na korpus. Waterson-Gomez padła na plecy jednak szybko się podniosła. Rodriguez ponownie wychodzi lepiej w klinczu i rozbija Amerykankę. Zawodniczki wylądowały na macie gdzie Marina szybko zasypała rywalkę ciosami i sędzia oszczędził dalszej utraty zdrowia Michelle Waterson-Gomez.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments