UFC Vegas 75 video

UFC Vegas 75 – najlepsze akcje uczestników gali. Gdzie oglądać? Transmisja [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 czerwca 2023

Organizacja UFC opublikowała kompilację najlepszych dotychczasowych akcji uczestników gali UFC Vegas 75. Już jutro w nocy zawodnicy powrócą do octagonu najlepszej ligi MMA na świecie. Gdzie oglądać galę? O której transmisja?

Dziś odbyło się ważenie przed galą UFC Vegas 75. Komplet wyników z ważenia znajdziecie tutaj. UFC Vegas 75: Vettori vs. Cannonier – wyniki ważenia

W walce wieczoru gali UFC Vegas 75 Marvin Vettori podejmie Jareda Cannoniera. Obaj zawodnicy dysponują sporą siłą ciosu jak na kategorię średnią i niewykluczone, że jeden z nich postanowi to wykorzystać.

W drugiej z walk wieczoru Arman Tsarukyan zmierzy się z Joaquimem Silvą, który nie jest notowany w TOP 15 rankingu kategorii lekkiej. Dla Tsarukyana jest to zatem walka, w której musi odnieść wygraną, jeśli przegra zanotuje spory spadek w rankingu.

Gdzie oglądać UFC Vegas 75?

Galę UFC Vegas 75: Vettori vs. Cannonier w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w niedzielę 18 czerwca o 01:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 4:00 w niedzielę 18 czerwca.

Data: 18 czerwca, niedziela
Lokalizacja: Las Vegas, USA
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 1:00, niedziela 18 czerwca
Start transmisji z karty głównej: 4:00, niedziela 18 czerwca
Stream online: eFortuna.pl
Transmisja: eFortuna.pl

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC Vegas 75 – najlepsze akcje uczestników gali

Najlepsze dotychczasowe akcje uczestników gali UFC Vegas 75.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments