Alexander Volkov znokautował Romanova

UFC Vegas 71: Volkov szybko znokautował Romanova!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 marca 2023

W co-main evencie gali UFC Vegas 71 zmierzyli się Alexander Volkov i Alexandr Romanov. Pojedynek Rosjanina z Mołdawianinem zakontraktowano w kategorii ciężkiej. Jaki padł wynik w walce Volkov vs. Romanov?

Zdecydowanie większym doświadczeniem dysponował przed tym pojedynkiem „Drago”. Zawodnik z Rosji walczy w UFC od 2016 roku, a wcześniej bił się dla takich organizacji jak M-1 Global czy Bellator. Volkov ma w rekordzie wygrane nad takimi zawodnikami jak: Jairzinho Rozenstruik, Marcin Tybura, Alistair Overeem, Walt Harris, Fabricio Werdum czy Stefan Struve.

Alexandr Romanov nie walczył jeszcze z tak wysoko notowanymi oponentami i nie ma wygranych z tak wspaniałymi nazwiskami światowego MMA. W ostatnim pojedynku musiał uznać wyższość Marcina Tybury, z którym przegrał po większościowej decyzji sędziów.

Relacja z walki:

Romanov szybko wszedł w nogi i ruszył po obalenie. Volkov wybronił jednak te próbę. Rosjanin trafił dwukrotnie mocno w stójce. Romanov aż złapał się w pewnym momencie za głowę z bólu. Volkov wykorzystał to do zadania kolejnych ciosów, a gdy tylko zawodnicy wylądowali w parterze Alexander zaczął pracować nad zyskaniem pozycji dominującej i z góry zza pleców trafiał raz po raz w głowę rywala. Koniec walki!

Zostaw ocenę
0
0