UFC Vegas 68 karta walk

UFC Vegas 68: Lewis vs. Spivak – karta walk

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 lutego 2023

Przedstawiamy pełną kartę walk gali UFC Vegas 68: Lewis vs. Spivak. Wydarzenie odbędzie się w niedzielny poranek. W main evencie Derric Lewis podejmie Sergeya Spivaka natomiast w głównej karcie walk znalazło się także miejsce dla starcia Marcina Tybury z Blagoyem Ivanovem.

W walce wieczoru dojdzie do starcia dwóch zawodników kategorii ciężkiej. Notowany na siódmym miejscu rankingu Derrick Lewis zmierzy się z marzącym o awansie do czołowej dziesiątki rankingu Sergeyem Spivakiem. Amerykanin musi ten pojedynek jeśli myśli o tym by jeszcze raz włączyć się do rozgrywki o mistrzowski pas królewskiej kategorii.

W co-main evencie Da Un Jung zmierzy się z Devinem Clarkiem. Koreański półciężki powróci do octagonu po pierwszej porażce w UFC. „Sseda” był niepokonany w pierwszych pięciu występach w najlepszej lidze MMA na świecie i zapewne zrobi wszystko by pokonać zawodnika z Południowej Dakoty dla którego będzie to już piętnasta walka w UFC.

Najważniejszy dla polskich fanów jest bez wątpienia pojedynek Marcina Tybury z Blagoyem Ivanovem. Polak znajduje się w sytuacji podobnej do Derricka Lewisa. „Tybur” musi wygrać bo jeśli przegra to nie tylko wypadnie z dziesiątki rankingu, ale może mu także przypaść rola gatekeepera, który będzie „witał” w octagonie nowy narybek.

Gale UFC obejrzysz za darmo Fortuna TV. Wystarczy zarejestrować się tutaj. Na start otrzymasz również darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolny zakład oraz zakład bez ryzyka do 600 zł. Warto pamiętać, że Fortuna posiada szeroki wybór zakładów na wszystkie gale UFC, co najważniejsze można łączyć ze sobą wiele zdarzeń np. zwycięzcę pojedynku i czas jego trwania.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy banner przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz cieszyć się z darmowej transmisji gal UFC i 20 zł, które otrzymasz za samo otwarcie konta.

W głównej karcie walk znalazły się także dwa pojedynki z udziałem zawodników z Azji. Kolejny z Koreańczyków Doo Ho Choi podejmie Kanadyjczyka Kyle’a Nelsona natomiast Japończyk Yusaku Kinoshita zmierzy się z Amerykaninem Adamem Fugittem.

W karcie wstępnej zostaną rozegrane finałowe pojedynki turniejów „Road to UFC”.

Karta walk gali UFC Vegas 68.

Karta główna:

 • Derrick Lewis vs. Sergey Spivak – main event
 • Devin Clark vs. Jung Da Un – co-main event
 • Blagoy Ivanov vs. Marcin Tybura
 • Choi Doo-ho vs. Kyle Nelson
 • Yusaku Kinoshita vs. Adam Fugitt

Karta wstępna:

 • Jeka Saragih vs. Anshul Jubli – finał turnieju Road to UFC w kategorii lekkiej
 • Jeong Yeong Lee vs. Zha Yi – finał turnieju Road to UFC w kategorii piórkowej
 • Rinya Nakamura vs. Toshiomi Kazama – finał turnieju Road to UFC w kategorii koguciej
 • Seung Guk Choi vs. Hyun Sung Park – finał turnieju Road to UFC w kategorii muszej
 • Ji Yeon Kim vs. Mandy Bohm
 • Park Jun-yong vs. Denis Tiuliulin
 • Tatsuro Taira vs. Jesus Santos Aguilar

UFC Vegas 68 – kursy bukmacherskie

Prezentujemy kursy bukmacherskie na galę UFC Vegas 68: Lewis vs. Spivak.

https://www.youtube.com/watch?v=Px5q3ArXriM
Zostaw ocenę
0
0