UFC Anthony Smith vs Ryan Spann 2 kursy bukmacherskie

UFC Singapur: Smith vs. Spann 2 – kursy bukmacherskie

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 sierpnia 2023

W co-main evencie gali UFC w Singapurze dojdzie do rewanżowego starcia. Anthony Smith i Ryan Spann zmierzą się po raz drugi. W pierwszej walce do której doszło dwa lata wstecz górą był Smith, który udusił Spanna w pierwszej rundzie. Prezentujemy kursy bukmacherskie na walkę Smith vs. Spann 2.

Zarówno Anthony Smith jak i Ryan Spann nie osiągają ostatnio najlepszych wyników w octagonie organizacji UFC. Smith po wygranej nad Spannem stoczył dwie walki i obie przegrał. „Superman” odkuł się po porażce ze Smithem notując dwie wygrane jednak w tym roku przegrał przez duszenie z Nikitą Krylovem.

Jedno jest pewne dla obu zawodników jest to walka o być albo nie być w czołówce kategorii półciężkiej. Przegrany zapewne straci szanse na wielkie zestawienia. Bukmacherzy wystawili kursy na walkę Smith vs. Spann 2 i są one dość zaskakujące. Nim przejdziemy do kursów przypominamy gdzie można oglądać i obstawiać galę UFC Singapur.

UFC Singapur: Holloway vs. Korean Zombie – gdzie oglądać?

Galę UFC Singapur, z walką Anthony Smith vs. Ryan Spann 2 w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 26 sierpnia o 11:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 14:00 w sobotę 26 sierpnia.

-=> Transmisja z UFC Singapur: Holloway vs. Korean Zombie. Oglądaj za darmo!

Data: 26 sierpnia, sobota
Lokalizacja: Singapur
Ilość walk: 13
Start transmisji z karty wstępnej: 11:00, sobota 26 sierpnia
Start transmisji z karty głównej: 14:00, sobota 26 sierpnia
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Singapur! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC: Smith vs. Spann 2 – kursy bukmacherskie

Galę UFCHolloway vs. Korean Zombie, z walką Anthony Smith vs. Ryan Spann 2 obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kupony Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

Choć to Anthony Smith zanotował wygraną w pierwszej walce to Ryan Spann jest minimalnym faworytem rewanżowej potyczki do której dojdzie na gali UFC w Singapurze. Tak prezentują się dokładne kursy na co-main event gali:

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Smith vs. Spann 2!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments