nowe rękawice ufc prezentacja

UFC prezentuje nowe rękawice! To właśnie w nich zawodnicy zawalczą na UFC 300!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 kwietnia 2024

Organizacja UFC zaprezentowała nowe rękawice. Na gali UFC 300 zawodnicy po raz pierwszy stoczą walki używając rękawic nowego projektu.

Organizacja UFC podczas specjalnej prezentacji zademonstrowała nowy design oficjalnych rękawic. Wprowadzono szereg zmian, które mają być wielkimi udogodnieniami dla zawodników.

Projektujac nowe rękawice podjęto decyzję o zmniejszeniu ilości szwów w części rękawicy, która okala część palców. Ponad to pomimo, iż w kilku miejscach dołożono warstwy specjalnej pianki niwelującej ryzyko kontuzji to przy okazji rękawice stały się lżejsze.

Rękawice będą dostępne w dziesięciu rozmiarach i w tym wypadku także zadbano o to, aby rękawice nie różniły się aż tak znacznie ciężarem jak miało to miejsce w przypadku poprzedniego modelu.

Specjalnie zastosowane technologie mają pozwolić nie tylko na zmniejszenie obrażeń dłoni uderzającego, lecz także zminimalizować ilość fauli po wkładaniu palców w oczy przeciwnika. W nowych rękawicach dłoń ma mieć bardziej naturalne ułożenie i trzeba się wysilić, aby „wyprostować” palce.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments