UFC Pavlovich Blaydes video

UFC: Pavlovich vs. Blaydes – spotkania twarzą w twarz przed galą [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 kwietnia 2023

Uczestnicy gali w Las Vegas stanęli twarzą w twarz. Bohaterowie walki wieczoru Rosjanin Sergei Pavlovich i Amerykanin Curtis Blaydes okazali sobie wzajemny szacunek. W przypadku kilku innych pojedynków nie zabrakło intensywnych staredownów. Nad wszystkim czuwał jednak Sean Shelby, matchmaker UFC który nie dopuścił do żadnych rękoczynów.

Main event gali UFC w Las Vegas to wielce wyczekiwane starcie Pavlovich vs. Blaydes. Pojedynek Rosjanina z Amerykaninem śmiało można uznać za cichy eliminator do walki z wygranym starcia Jon Jones vs. Stipe Miocić. O ile oczywiście aktualny mistrz kategorii ciężkiej nie wpakuje się ponownie w tarapaty.

W co-main evencie wydarzenia dojdzie do pojedynku w kategorii średniej, a zmierzą się w nim Bruno Silva i Brad Tavares. Poniżej prezentujemy materiał video ze spotkań twarzą w twarz przed galą.

Gdzie oglądać i obstawiać UFC: Pavlovich vs. Blaydes?

Galę UFC: Pavlovich vs. Blaydes w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 22 kwietnia o 22:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 1:00 w niedzielę 23 kwietnia.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC: Pavlovich vs. Blaydes – spotkania twarzą w twarz

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments