UFC Ciryl Gane vs. Serghei Spivac Paryż

UFC Paryż: Gane vs. Spivac – kursy bukmacherskie

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 sierpnia 2023

W pierwszy weekend września organizacja UFC powróci do Paryża. Na gali dojdzie do pojedynku Ciryl Gane vs. Serghei Spivac. Prezentujemy kursy bukmacherskie na main event gali UFC Paryż. Kto jest faworytem bukmacherów?

2 września w Paryżu dojdzie do ciekawego starcia w kategorii ciężkiej. W walce wieczoru gali UFC zmierzą się Ciryl Gane i Serghei Spivac. „Bon Gamin” powróci do octagonu po nieudanej próbie wywalczenia pasa mistrzowskiego w starciu z Jonem Jonesem.

Matchmakerzy UFC nie szukali łatwego przeciwnika na przetarcie i postawili przed Gane kolejne wyzwanie. „Niedźwiedź Polarny” pokonał kolejno Grega Hardy’ego, Augusto Sakaia oraz Derricka Lewisa i jesteśmy przekonani o tym, że Mołdawianin zrobi wszystko, aby w Paryżu zszokować kibiców i uciszyć arenę.

Jak prezentują się kursy na main event gali UFC Paryż? Który z zawodników jest faworytem walki?

UFC Paryż: Gane vs. Spivac – kursy bukmacherskie

Galę UFCCiryl Gane vs. Serghei Spivac obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

Faworytem bukmacherów jest Ciryl Gane, na którego wygraną wystawiono kurs 1.50! Natomiast na wygraną Sergheia Spivaca wystawiono kurs 2.45. To jasno pokazuje, że choć faworytem jest Francuz bukmacherzy nie wykluczają zwycięstwa Mołdawianina.

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Gane vs. Spivac!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments