UFC Paryż gane vs spivac karta walk gdzie oglądać

UFC Paryż: Gane vs. Spivac – karta walk. Gdzie oglądać?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 sierpnia 2023

Organizacja UFC powróci 2 września do Paryża. W walce wieczoru gali UFC Paryż dojdzie do starcia w kategorii ciężkiej. Ciryl Gane i Serghei Spivac uświetnią swoim występem powrót najlepszej ligi MMA na świecie nad Sekwanę. Pełna karta walk wydarzenia. Gdzie oglądać galę UFC Paryż?

Wysoko notowani zawodnicy kategorii ciężkiej zmierzą się w walce wieczoru gali UFC Paryż. Już 2 września organizacja UFC powróci nad Sekwanę, gdzie w main evencie w octagonie zmierzą się Ciryl Gane i Serghei Spivac. Oczywiście będzie to pojedynek w kategorii ciężkiej.

W co-main evencie wydarzenia Manon Fiorot, niepokonana od 10 walk reprezentantka gospodarzy zmierzy się z Rose Namajunas, byłą mistrzynią kategorii słomkowej. Zmęczona wieloletnim zbijaniem wagi do limitu 115 funtów „Thug” zadebiutuje w dywizji muszej pań.

UFC Paryż: Gane vs. Spivac – gdzie oglądać?

Galę UFC Paryż: Gane vs. Spivac w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 2 września o 18:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 21:00 w sobotę 2 września.

-=> Transmisja z UFC Paryż: Gane vs. Spivac. Oglądaj za darmo!

Data: 2 września, sobota
Lokalizacja: Paryż, Francja
Ilość walk: 12
Start transmisji z karty wstępnej: 18:00, sobota 2 września
Start transmisji z karty głównej: 21:00, sobota 2 września
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Paryż! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC Paryż: Gane vs. Spivac – karta walk

Karta główna:

 • Ciryl Gane vs. Serghei Spivac – walka wieczoru
 • Manon Fiorot vs. Rose Namajunas – co-main event
 • Benoit Saint-Denis vs. Thiago Moises
 • Volkan Oezdemir vs. Bogdan Guskov
 • William Gomis vs. Lucas Almeida
 • Yannis Ghemouri vs. Caolan Loughran

Karta wstępna:

 • Morgan Charriere vs. Manolo Zecchini
 • Taylor Lapilus vs. Muin Gafurov
 • Zarah Fairn vs. Jacqueline Cavalcanti
 • Nora Cornolle vs. Joselyne Edwards
 • Ange Loosa vs. Rhys McKee
 • Farid Basharat vs. Kleydson Rodriques

UFC Paryż: Gane vs. Spivac – kursy bukmacherskie

Galę UFCCiryl Gane vs. Serghei Spivac obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kuponu Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

Faworytem bukmacherów jest Ciryl Gane, na którego wygraną wystawiono kurs 1.50! Natomiast na wygraną Sergheia Spivaca wystawiono kurs 2.45. To jasno pokazuje, że choć faworytem jest Francuz bukmacherzy nie wykluczają zwycięstwa Mołdawianina.

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Gane vs. Spivac!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments