UFC Tom Aspinall vs Marcin Tybura video

UFC Londyn: Tom Aspinall vs. Marcin Tybura – bohaterowie gali twarzą w twarz! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 lipca 2023

Bohaterowie gali UFC w Londynie stanęli twarzą w twarz podczas oficjalnej ceremonii ważenia. Nie zabrakło intensywnych face-offów jednak ten między Tomem Aspinallem, a Marcinem Tyburą przebiegł w miłej, niemal „rodzinnej” atmosferze.

Gala UFC w Londynie odbędzie się w sobotę 22 lipca. Już dziś wieczorem zawodnicy zameldują się w octagonie by dać wielkie show przed fanami zebranymi w O2 Arenie. W walce wieczoru Tom Aspinall podejmie Marcina Tyburę.

Tom Aspinall od samego początku okazał Polakowi wielki szacunek. Najpierw w tygodniu na pierwszym face-offie zażartował i zwrócił się do Marcina Tybury po polsku. Następnie odpowiadając na pytania dziennikarzy na konferencji prasowej także docenił umiejętności i osiągnięcia zawodnika ANKOS MMA.

Nie może, więc dziwić fakt, że spotkanie oko w oko Anglika z Polakiem przebiegło w miłej, niemal rodzinnej atmosferze. Wszystkie face-offy możecie zobaczyć poniżej, jednak najpierw przypomnijcie sobie gdzie można obstawić oraz oglądać galę UFC w Londynie!

Gdzie oglądać UFC Londyn: Aspinall vs. Tybura?

Galę UFC Londyn: Aspinall vs. Tybura w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 22 lipca o 18:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 21:00 w sobotę 22 lipca.

Data: 22 lipca, sobota
Lokalizacja: Londyn, Anglia
Ilość walk: 15
Start transmisji z karty wstępnej: 18:00, sobota 22 lipca
Start transmisji z karty głównej: 21:00, sobota 22 lipca
Stream online: eFortuna.pl
Transmisja: eFortuna.pl

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC Londyn: Aspinall vs. Tybura – twarzą w twarz

Bohaterowie gali UFC w Londynie stanęli twarzą w twarz podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed eventem.

UFC Londyn – kursy bukmacherskie

Prezentujemy komplet kursów bukmacherskich na galę UFC w Londynie. By obstawić wydarzenie na stronie legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl, wystarczy kliknąć w zamieszczony niżej obrazek z kursami.

UFC Aspinall vs Tybura kursy bukmacherskie
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments