Tom Aspinall do Marcina Tybury nie jesteś gruby

Tom Aspinall zaskoczył znajomością polskiego podczas face-offu z Marcinem Tyburą: „Nie jesteś gruby teraz. Co się stało?” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 lipca 2023

Tom Aspinall i Marcin Tybura zmierzą się w walce wieczoru gali UFC w Londynie. W trakcie face-offu przed wydarzeniem Anglik zaskoczył znajomością języka polskiego. Aspinall zwrócił się do Marcina Tybury z pytaniem: „Nie jesteś gruby teraz. Co się stało?”. Nagranie ze spotkania twarzą w twarz z pewnością podbije polski internet.

Zwykle kiedy fani MMA w Polsce dyskutują o zawodnikach z Wysp Brytyjskich, którzy posiadają polskie korzenie jako pierwszy na myśl wielu przychodzi Michael Bisping. Słynny „Hrabia”, który wywalczył tytuł mistrzowski UFC w kategorii średniej jest już jednak na emeryturze i choć aktywnie udziela się zarówno w sferze mediów społecznościowych, ot choćby przeprowadzając rozmowę z Janem Błachowiczem to jednak warto pamiętać, że jest w UFC zawodnik, który nie tylko posiada polskie korzenie, lecz również mówi po polsku.

Tom Aspinall potrafi płynnie wypowiadać się w języku polskim, a wszystko przez to że znaczna część jego rodziny pochodzi z Polski. Według naszych informacji zarówno mama jak i żona zawodnika są Polkami, a sam Tom bardzo często zamieszcza w sieci zdjęcia polskiej flagi. Zawodnik pytany o swe pochodzenie mówi, że czuje się nie tylko Anglikiem, ale również Polakiem i jest z tego dumny.

Nim przejdziemy do spotkania twarzą w twarz Aspinalla i Tybury przypominamy, że zawodnicy zmierzą się w sobotę 22 lipca i podpowiadamy gdzie można oglądać i obstawiać event UFC Londyn!

Gdzie oglądać UFC Londyn: Aspinall vs. Tybura?

Galę UFC Londyn: Aspinall vs. Tybura w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 22 lipca o 18:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 21:00 w sobotę 22 lipca.

Data: 22 lipca, sobota
Lokalizacja: Londyn, Anglia
Ilość walk: 15
Start transmisji z karty wstępnej: 18:00, sobota 22 lipca
Start transmisji z karty głównej: 21:00, sobota lipca
Stream online: eFortuna.pl
Transmisja: eFortuna.pl

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Aspinall do Tybury po polsku: „Nie jesteś gruby teraz…”

W trakcie spotkania twarzą w twarz Tom Aspinall zwrócił się do Marcina Tybury w języku polskim. Tom zapytał:

„Nie jesteś gruby teraz. Co się stało? Trenowałeś? Mam nadzieję.”

Materiał video znajdziecie zarówno na twitterze jak i na instagramie.

UFC Londyn – kursy bukmacherskie

Przedstawiamy komplet kursów bukmacherskich na galę UFC Londyn. Galę UFC Londyn: Aspinall vs. Tybura w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl!

-=> Obstaw i oglądaj galę UFC Londyn

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments