ufc jalin turner znokautował bobby'ego greena video

UFC: Jalin Turner brutalnie nokautuje Bobby’ego Greena. Kontrowersyjne przerwanie walki! – video

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 grudnia 2023

W co-main evencie gali UFC Austin pojedynek stoczyli Jalin Turner i Bobby Green. Turner zastąpił w rozpisce kontuzjowanego Dana Hookera. Walkę zakontraktowano w kategorii lekkiej.

Bobby Green miał się zmierzyć z Danem Hookerem jednak „Hangman” złamał rękę na sparingu i musiał wycofać się z walki z Amerykaninem na gali UFC w Austin. Green zaapelował w mediach społecznościowych do rywali, pytając kto będzie miał „jaja” by w takim krótkim czasie zgodzić się na walkę.

W miejsce kontuzjowanego Hookera do karty walk wskoczył Jalin Turner. „Tarantula” miał zaledwie kilka dni na zbicie nadmiaru kilogramów i choć w pierwszym podejściu ważył 157 funtów to w drugim udało mu się zmieścić w dopuszczalnym limicie wagowym. Turner sporo ryzykuje, gdyż kolejna przegrana byłaby już trzecią porażką w UFC z rzędu.

UFC: Dariush vs. Tsarukyan za darmo na Fortuna TV. Zarejestruj się i oglądaj transmisję z UFC Austin.

UFC Austin: Turner vs. Green – wynik

Bobby Green szybko trafił mocnym ciosem. Turner starał się odgryźć jednak „King” tylko wstrząsnął ramionami. Front kick w wykonaniu Jalina. Low kick ze strony Turnera. Low kick na low kick. Bobby Green skraca dystans i wchodzi kombinacją ciosów. Turner odgryza się tym samym. Jalin Turner świetnie korzysta ze swojej przewagi zasięgu. HIgh kick w wykonaniu Turnera, Green zbliża się do rywala i próbuje klinczować. Jalin Turner trafia i dobija rywala w parterze. Potężna seria ciosów. Sędzia wyraźnie zaspał i przerwał pojedynek zbyt późno. Będą po tej walce kontrowersje!

Jalin Turner znokautował Bobby’ego Greena w pierwszej rundzie – video

Zostaw ocenę
4
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments