ufc anthony smith pokonał ryana spanna

UFC: Anthony Smith pokonał Ryana Spanna na punkty

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 sierpnia 2023

W co-main evencie gali UFC w Singapurze zmierzyli się Anthony Smith i Ryan Spann. Obaj zawodnicy należą już do grona weteranów kategorii półciężkiej. Był to rewanżowy pojedynek fighterów. Jaki był wynik walki Smith vs. Spann 2?

35-letni Anthony Smith (36-18) dysponuje ogromnym doświadczeniem jednak w ostatnim czasie nie miał zbyt wiele szczęścia i przegrał zarówno z Magomedem Ankalaevem jak i z Johnnym Walkerem. Mimo to „Lwie Serce” wciąż wierzy, że jest w stanie zbudować serię zwycięstw, która pozwoli mu na stoczenie walki o pas mistrzowski UFC.

Rywal Smitha na gali UFC Singapur Ryan Spann to twardy fighter, który w UFC stoczył już 10 walk. Bez wątpienia „Superman” jest mniej znanym z dwójki fighterów jednak w ostatnim czasie notował lepsze wyniki od Smitha.

UFC: Max Holloway vs. Korean Zombie – gdzie oglądać?

Galę UFC SingapurHolloway vs. Korean Zombie w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 26 sierpnia o 11:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 14:00 w sobotę 26 sierpnia.

-=> Transmisja z UFC: Holloway vs. Korean Zombie. Oglądaj za darmo!

Data: 26 sierpnia, sobota
Lokalizacja: Singapur
Ilość walk: 13
Start transmisji z karty wstępnej: 11:00, sobota 26 sierpnia
Start transmisji z karty głównej: 14:00, sobota 26 sierpnia
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Singapur! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC: Smith vs. Spann 2 – relacja, wynik walki

Spokojne otwarcie z obu stron. W trakcie zwarcia Smith chciał rzucić Spannem przez biodro jednak Ryan wybronił się przed tym atakiem. Ładna wymiana ciosów bokserskich, prosty na prosty obaj zawodnicy trafiają. Anthony Smith trafia celniej i Spann jest w opałach. Middle kick za middle kick. Świetne niskie kopnięcia Smitha. Na ten moment „Lwie Serce” prezentuje się zdecydowanie lepiej od rywala. Anthony Smith przenosi walkę na matę, Spann próbował zapiąć gilotynę jednak nic z tego nie wyszło. Smith chciał zapiąć duszenie trójkątne rekoma jednak „Superman” świetnie się wykręcił i wracamy do stójki. Kolejne potężne kopnięcia Anthony’ego Smitha. Runda bez wątpienia na konto Smitha.

Ryan Spann świetnie odpowiedział na niskie kopnięcia Smitha. Spann trafia potężnym lewym w stójce, a następnie wpada w rywala latającym kolanem. Anthony Smith jest już rozbity, a Spann dokłada kolejne ciosy pięściami i łokciami z góry. Chwila impasu na macie, gdyż Lwie Serce stara się kręcić po nogę rywala. Spann atakuje ponownie z góry. Wracamy do stójki Smith wygląda na rozbitego i zmęczonego. Zawodnicy stoją na środku octagonu i próbują wymieniać ciosy, obaj jednak są znacznie wolniejsi niż w pierwszej odsłonie. Potężne bomby wypuszczone przez obu fighterów, jednak nie trafiają i jedynie przecinają powietrze. Smith sukcesywnie atakuje lewym, który sprawia Spannowi problemy. Mocny cios za mocny cios. Lewe oko Smitha jest mocno opuchnięte. Runda dla Spanna.

Trzecia odsłona zadecyduje o wyniku walki. Obaj zawodnicy zaczynają od middle kicków, a następnie wyprowadzają ciosy bokserskie. Spann trafia ładnym prawym. Smith odpowiada lekkim prostym, który dociera celu jednak nie robi obrażeń. Niskie kopnięcia oraz pojedyncze uderzenia z obu stron. Zawodnicy starają się wypracować przewagę jednak tak naprawdę mamy cios za cios. Bardzo wyrównane starcie. Smith zaczyna wyprzedać ciosy Spanna swoimi uderzeniami. Mocny prawy Supermana. Bardzo ładny prawy Spanna wstrząsnął Smithem. Ryan buduje przewagę. Bardzo wyrównany pojedynek, mamy koniec walki.

Anthony Smith pok. Ryana Spanna po niejednogłośnej decyzji sędziów

UFC: Smith vs. Spann 2 – statystyki

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments