ufc 296 shavkat rakhmonov udusił thompsona

UFC 296: Shavkat Rakhmonov udusił Stephena Thompsona! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 grudnia 2023

W najciekawszym zestawieniu gali UFC 296 zmierzyli się Shavkat Rakhmonov i Stephen Wonderboy. Walka została zakontraktowana w limicie kategorii półśredniej.

Niepokonany Shavkat Rakhmonov stawia przed sobą jeden cel. Kazach chce jak najszybciej dotrzeć na sam szczyt kategorii półśredniej by móc zawalczyć o pas mistrzowski UFC.

Dziś w octagonie UFC rywalem „Nomada” był doświadczony Amerykanin Stephen Thompson. Jakim wynikiem zakończyła się walka Rakhmonov – Thompson?

UFC 296: Rakhmonov vs. Thompson

Thompson na początku wyprowadził kilka kopnięć jednak Shavkat Rakhmonov szybko skrócił dystans i wszedł w klincz. Kazach atakuje kolanem w klinczu. Wymiana krótkich ciosów pod siatką. Rakhmonov niczym zaprogramowany stara się iść po obalenie jednak póki co walka toczy się wyłącznie w klinczu, a Wonderboy nie daje się sprowadzić. Rozerwanie klinczu. Dobry middle kick Thompsona. Solidna kombinacja bokserska Amerykanina. Koniec rundy.

Ładny, szybki prawy Thompsona. Dobra próba obalenia w wykonaniu Shavkata, który wszedł w rywala kolanem. Kazach nie sprowadził jednak Amerykanina. Po długiej pracy w klinczu Rakhmonov wreszcie obalił rywala. Shavkat kontroluje prawą rękę rywala i idzie po duszenie zza pleców. Nic z tego, Thompson przetrwał jednak Rakhmonov pracuje z góry i zadaje ciosy łokciami. Niebywałe w końcówce rundy Shavkat jeszcze raz spróbował zapiąć duszenie i tym razem była to udana próba. Stephen Thompson odklepał!

Shavkat Rakhmonov pokonał Stephena Thompsona przez poddanie (duszenie)

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments