UFC 285. Trener Gane komentuje „lenistwo” podopiecznego! „Bardzo dobrze, że przytrafiła mu się porażka”

S
0
Opublikowano: 24 lutego 2023

W minionym tygodniu Ciryl Gane nazwał samego siebie leniem, co dla wielu było niemałym zaskoczeniem, bądź tylko zasłoną dymną. Na ten temat wypowiedział się od dawna towarzyszący Francuzowi trener Fernand Lopez.

W main evencie UFC 285 popularny „Bon Gamin” stanie przed drugą w karierze szansą na zdobycie mistrzostwa dywizji ciężkiej organizacji. Do pierwszej podchodził na fali 10. kolejnych zwycięstw i z tymczasowym pasem królewskiej kategorii wagowej. Na przestrzeni 25 minut uległ jednak Francisowi Ngannou.

Kameruńczyk jak wiemy pożegnał się już z federacją, a Ciryl Gane w Las Vegas stanie oko w oko z Jonem Jonesem. Francuz w niedawnym wywiadzie dla La Sueur przyznał, że liczne obowiązki odbijają się na treningach, gdy akurat nie ma zaplanowanego żadnego starcia. Więcej o tym przeczytacie TUTAJ – UFC 285. Zasłona dymna, czy szczere wyznanie? Ciryl Gane twierdzi, że odpuszcza treningi. „Jestem leniem, taka prawda…”

W słowa najbliższego przeciwnika niespecjalnie uwierzył „Bones”, który skomentował to na Twitterze

„Wyczuwam podstęp, ale nie ma to większego znaczenia, zasuwam na sali”

Komentarza dla MMA Junkie udzielił też Fernand Lopez, który jest głównym trenerem Ciryla Gane w paryskim klubie MMA Factory. Szkoleniowiec przyznał, że jest ziarnko prawdy w tym, co powiedział „Bon Gamin”, ale wiele się zmieniło po pierwszej zawodowej porażce.

„To prawda. Taki był Ciryl. Wcześniej był typem gościa, który trenował tylko po ogłoszeniu walki. Jednak po tamtej porażce– bardzo dobrze, że mu się przytrafiła, bo Ciryl zmienił podejście i zaczął trenować nawet bez zaplanowanego starcia.”

„Teraz już wie, że bez wyznaczonej daty możesz poprawić wiele rzeczy, możesz się czegoś nauczyć i dodać nowe bronie do arsenału. Podczas przygotowań do walki nie możesz się na tym skupić. Myślisz tylko o niej i o gościu, którego będziesz musiał zbić. Kiedy słyszysz, że twoim rywalem jest Jon Jones, porzucasz kwestię rozwoju. Skupiasz się na tym, jak pokonać oponenta.”

Kursy bukmacherskie na walkę Jon Jones vs Ciryl Gane

Galę UFC 285, a w tym pojedynek o pas wagi ciężkiej Jones vs. Gane obstawisz i obejrzysz w całości na żywo u bukmachera Fortuna. Wystarczy zarejestrować się tutaj. Na start otrzymasz również darmowe 20 zł do wykorzystania na dowolny zakład oraz TRZY zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!

-> Odbierz bonus na galę UFC 285 <-

Zostaw ocenę
0
0