tyron woodley chce by jake paul dał mu rewanż w PFL

Tyron Woodley chce by Jake Paul dał mu rewanż na zasadach MMA

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 grudnia 2023

Tyron Woodley i Jake Paul zmierzyli się dwukrotnie w bokserskim ringu. Teraz Woodley chce by Paul stoczył z nim walkę w MMA na gali PFL.

Tyron Woodley przegrał oba bokserskie starcia z Jakiem Paulem. Warto jednak pamiętać o tym, że do jednej z walk „The Chosen One” wskoczył na dwa tygodnie przed wydarzeniem.

Teraz były mistrz organizacji UFC domaga się szansy rewanżu. Woodley chce wykorzystać moment i stoczyć kolejny pojedynek z Paulem, tym razem na zasadach MMA na gali PFL.

Woodley uważa, że Paul nie okazał mu szacunku, kiedy nawet nie wspomniał o nim wymieniając potencjalnych rywali na debiut w zawodowym MMA.

– Myślę, że jeśli chcesz walczyć z kimkolwiek w MMA to po pierwsze powinieneś bić się ze mną. To ja byłem tym, który wykręcił z tobą szalone numery oglądalności na konferencjach prasowych i dobre wyniki ppv. To ja jestem byłym mistrzem świata. Jeśli faktycznie chcesz udowodnić to jak dobry jesteś to powinieneś bić się z zawodnikiem, który był na topie. Nate Diaz czy Derek Brunson, żaden z nich nawet nie zbliżył się do złota.

– Części z tych ludzi nie byłoby nawet stać na prezenty świąteczne, gdybym nie wszedł wtedy do gry. Taka jest prawda. Uważam, że Jake nie okazuje mi szacunku nie wspominając o mnie. Czy zapomniał o moich powiązaniach z PFL?

Tyron Woodley to były mistrz UFC, który najlepsze wyniki w karierze notował w latach 2014-2018. Od tamtej pory w MMA przegrywał kolejno z Usmanem, Burnsem, Covingtonem oraz Luque. Następnie zanotował dwie porażki we wspomnianych wyżej starciach bokserskich z Paulem.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments