Mike Brown Jorge Masvidal UFC

Trener Mike Brown skomentował decyzję Jorge Masvidala o zakończeniu kariery: „Dorastał walcząc na gołe pięści…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 kwietnia 2023

Mike Brown, główny trener American Top Team skomentował decyzję swojego podopiecznego Jorge Masvidala o przejściu na sportową emeryturę. Co o zakończeniu kariery powiedział Brown, który od wielu lat współpracował z „Gamebredem”?

Jorge Masvidal podjął decyzję o zakończeniu kariery w MMA. „Gamebred” przegrał w co-main evencie gali UFC 287 w Miami. Masvidal po walce powiedział dlaczego postanowił przejść na emeryturę. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj. Jorge Masvidal ogłosił zakończenie kariery!

Na wypowiedź Jorge Masvidala bardzo szybko zareagowali byli i aktualni zawodnicy organizacji UFC, ich wypowiedzi przetłumaczyliśmy w dedykowanym artykule. Zawodnicy UFC reagują na emeryturę Masvidala

Teraz głos na temat decyzji Masvidala zabrał Mike Brown, główny trener American Top Team:

„Jorge Masvidal, jedyny w swoim rodzaju. Nigdy nie spotkałem nikogo takiego jak on i wątpię, że kiedykolwiek jeszcze będzie mi dane poznać taką osobę. Lojalny, szczodry, szczery facet o dobrym sercu, ma za sobą doskonałą karierę, stoczył ponad 50 walk w ciągu tych 20 lat. On dorastał dosłownie walcząc na gołe pięści na ulicach Miami. Przeszedł przez życie jako zawodnik, który walczył dla wielu prestiżowych organizacji na całym świecie, zdobywał tytuły mistrzowskie, to on jest posiadaczem rekordu jak chodzi o najszybszy nokaut w historii UFC, to on wygrał pas BMF, no i to on jest nazywany Królem Miami, tak po prostu jest. Zawsze w 100% prawdziwy przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu zarówno w klatce jak i poza nią. Wiele się od niego nauczyłem w ostatnich latach, jest jednym z najlepszych technicznie zawodników w tym sporcie. Jestem przekonany, że cokolwiek będzie teraz robił, to osiągnie równie wielki sukces. Ciesz się emeryturą bracie, zasłużyłeś na to, jesteś najlepszy!”

Zostaw ocenę
0
0