Masvidal kończy karierę

Jorge Masvidal ogłosił zakończenie kariery!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 kwietnia 2023

Jorge Masvidal ogłosił zakończenie kariery na gali UFC 287 w Miami! Gamebred przegrał w co-main evencie z Durinho Burnsem i podjął decyzję zakończeniu wieloletniej przygody z MMA.

Jorge Masvidal rozpoczął karierę w 2003 roku i ma na koncie starty w Strikeforce, Sengoku, Bellatorze oraz UFC. W najlepszej lidze MMA na świecie „Gamebred” walczył od 2013 roku kiedy to dołączył do tej organizacji po wchłonięciu organizacji Strikeforce przez najlepszą ligę MMA na świecie.

Do największych wygranych Masvidala należą bez wątpienia zwycięstwa nad takimi fighterami jak Joe Lauzon, Yves Edwards, Michael Chiesa, Cowboy Cerrone, Darren Till, Ben Askren oraz Nate Diaz.

Masvidal kończy przygodę w MMA serią czterech porażek z rzędu. Dziś Gamebred przegrał na UFC 287 w Miami z Gilbertem Burnsem. UFC 287: Gilbert Burns pokonał Jorge Masvidala na punkty.

Oto co Jorge powiedział po walce:

„Kocham was wszystkich, posłuchajcie czasem jest tak, że najlepszy zawodnik w danym sporcie traci pewne zdolności z wiekiem, tak jest w moim przypadku, inaczej odczuwam ciosy, nie jestem tak szybki, dziękuję UFC za to, że 20 lat temu zainspirowało mnie do rozpoczęcia kariery, dotarłem na sam szczyt, zostałem milionerem, mam nadzieję, że teraz jest tu ktoś na trybunach kto również zostanie dziś zainspirowany i osiągnie wielki sukces czy to w sporcie czy w świecie rozrywki.”

Zostaw ocenę
0
0