Jorge Masvidal reakcja zawodników

Zawodnicy UFC reagują na emeryturę Masvidala

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 kwietnia 2023

Jorge Masvidal ogłosił emeryturę po przegranej walce na gali UFC 287 w rodzimym Miami. Weteran gry zakończył przygodę z zawodowym MMA i zapewne zajmie się teraz pracą promotora pięściarskiej organizacji Gamebred Boxing. Oto jak zawodnicy UFC zareagowali na ogłoszenie Masvidala o przejściu na emeryturę.

Na gali UFC 287 w Miami Jorge Masvidal nie był w stanie sprostać wyzwaniu i przegrał jednogłośną decyzją z Gilbertem Burnsem. Więcej na temat samej walki poczytacie tutaj. UFC 287: Gilbert Burns pokonał Jorge Masvidala na punkty

Tuż po pojedynku Gamebred ogłosił przejście na emeryturę. Pełną wypowiedź Jorge Masvidala po gali przeczytacie pod linkiem. Jorge Masvidal ogłosił zakończenie kariery!

Tradycyjnie przy okazji tak wielkiej informacji zawodnicy UFC mocno zareagowali na sytuację na platformie twitter. Jak zatem skomentowali całą sprawę?

Chael Sonnen: „Emerytura?”

Ben Askren: „Wygląda na to, że Jorge nie trenował zbyt ciężko do tej walki. Łatwa robota dla Gilberta Burnsa.”

Belal Muhammad: „Taaaaa, będę mistrzem.”

Aljamain Sterling: „Człowieku, kolejny świetny zawodnik kończy karierę. Jeden z moich najbardziej ulubionych zawodników. Czas dopada nas wszystkich, chwała Jorge Masvidalowi, prawdziwy weteran tej gry, będzie nam ciebie brakowało.”

Lando Vannata: „Co za kariera, co za facet. Gratulacje!”

Alan Jouban: „Gratuluję emerytury legendo.”

Michael Chandler: „Jeśli jest to ostatni raz kiedy widzieliśmy Jorge Masvidala w octagonie trzeba przyznać, że spełnił marzenia dzięki swym pięściom. Było przyjemnością oglądać ciebie w UFC przez wiele lat.”

Zostaw ocenę
0
0