Tony Khan Fulham FC bellator

Tony Khan właściciel All Elite Wrestling i Fulham FC skomentował temat negocjacji z Bellatorem

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 czerwca 2023

Tony Khan, współwłaściciel organizacji All Elite Wrestling skomentował temat, który ostatnio pojawił się w sieci za sprawą Ariela Helwaniego. Kanadyjski dziennikarz powiedział, że AEW jest w gronie firm zainteresowanych zakupem Bellatora. Khan zdementował te pogłoski.

Kilka dni temu Ariel Helwani na łamach MMA Hour zdradził nazwy kilku firm, które rzekomo prowadzą negocjacje w firmą Viacom w sprawie zakupu organizacji Bellator. Dedykowany artykuł na ten temat znajdziecie tutaj. Właściciele teamów NFL, Premier League, AEW i MLB zainteresowani zakupem Bellatora!!

Do sprawy odniósł się Tony Khan, członek rodziny która jest właścicielem Jacksonville Jaguars, Fulham FC oraz All Elite Wrestling. Okazuje się, że rodzina Khanów nie zamierza inwestować pieniędzy w zakup organizacji MMA:

„Byłem bardzo zaskoczony widząc raport na ten temat. Ja nie prowadziłem żadnych rozmów, mój ojciec także z nikim nie rozmawiał. Szczerze mówiąc ja nie bardzo wiem z kim rozmawiano. Czy Scott Coker jest właścicielem tej firmy? A może tylko jej prezesem?”

Czy zatem sama nazwa Bellator oraz MMA jako sport jest czymś co jest zupełnie obce Khanowi?

„Znam organizację Bellator, wiem czym jest MMA. Nigdy jednak nie pracowałem z ludźmi z tego sportu. Oczywiście kilka gwiazd UFC pojawiało się czasem w AEW, ale to by było tyle. Nie wiem kto rozpuścił tę plotkę, jestem zaskoczony. Muszę przyznać jedną rzecz, że bez wątpienia jest to bardzo interesujący moment na robienie biznesu w świecie MMA, zresztą podobnie jak ma się to aktualnie w przypadku pro-wrestlingu. Wokół dzieją się bardzo ciekawe rzeczy.”

Kończąc wypowiedź Khan zapewne nawiązał do fuzji UFC i WWE, które znalazły się pod jednym „dachem”.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments