Tony Ferguson spowodował wypadek

Tony Ferguson wjechał w zaparkowane samochody, odmówił badania alkomatem i został aresztowany! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 maja 2023

Tony Ferguson, weteran organizacji UFC, który walczy w najlepszej lidze MMA na świecie od wielu lat ponownie wpakował się w kłopoty. Tym razem „El Cucuy” wjechał autem w zaparkowane pojazdy, a kiedy na miejscu zjawili się policjanci odmówił badania alkomatem i został aresztowany!

Tony Ferguson wjechał w samochody zaparkowane w pobliżu klubu nocnego. Zawodnik organizacji UFC uderzył w pojazdy z taką siłą, że jego auto obróciło się na bok. Do zdarzenia doszło o 2 w nocy w niedzielę. Na całe szczęście nikt nie ucierpiał jednak Ferguson odmówił poddania się badaniu alkomatem i w konsekwencji został aresztowany przez policjantów, którzy tymczasowo odebrali mu prawo jazdy.

Następnie wyznaczono kaucję wysokości 30 000 dolarów po czym Ferguson został zwolniony z aresztu w południe. Nie są to pierwsze kłopoty Fergusona z prawem. W ,marcu 2019 roku do domu zawodnika wysłano sześć radiowozów po tym jak jego żona zgłosiła, że kiedy przebywała z synkiem w domu jej rodziców Ferguson niespodziewanie się w nim pojawił i zabrał 2-latka do domu, a kiedy żona wróciła okazało się, że zawodnik zmienił zamki w drzwiach.

Następnie żona zawodnika złożyła wniosek o zakaz zbliżania się i domagała się tego by zawodnik skonsultował się ze specjalistami i uzyskał pomoc psychologa i psychiatry. Po paru latach para ponownie się zeszła.

Wkrótce zapewne przekonamy się czy wypadek spowodowany w weekend przez Fergusona będzie miał jakieś większe konsekwencje. Poniżej możecie zobaczyć nagrania z miejsca zdarzenia oraz z momentu zatrzymania zawodnika.

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments