Tomasz Sarara Jay Silva przed walką

Tomasz Sarara przed starciem z Jayem Silvą: „Był bliski złamania granicy prowokacjami”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 lipca 2023

Tomasz Sarara za kilka dni zmierzy się z Jayem Silvą. Doświadczony striker w rozmowie z reporterką portalu FanSportu odpowiedział na kilka pytań przed tym starciem. Sarara nastawia się na twardą, emocjonującą walkę.

Tomasz Sarara i Jay Silva zmierzą się w starciu na zasadach K-1. Zawodnicy nie będą jednak walczyli w dużych rękawicach znanych z walk kickbokserów, a włożą małe rękawice do MMA, zwane często piąstkówkami.

Tomasz Sarara udzielił portalowi FanSportu wywiadu przed pojedynkiem, który odbędzie się za tydzień, w sobotę 5 sierpnia na warszawskim Torwarze. Co przed bitką z Jayem Silvą powiedział Sarara?

„Liczę na zajebistą, twardą, emocjonującą walkę. I na nokaut, oczywiście tutaj liczę, że to ja wygram w ten sposób. Ja lubię męskie rozmowy, grę w otwarte karty, lubię patrzeć sobie w oczy i mówić taką najszczerszą, niewygodną prawdę, a takie podszczypywanie z jego strony, wiemy czemu to służy. Chcę, żeby to było tak, że wchodzimy, robimy męską robotę, a po walce walimy piwko i się śmiejemy. Jay był blisko złamania tej granicy z prowokacjami, ale ostatecznie jej nie przekroczył. Ja każdemu daję szansę.”

Sarara vs. Silva – kursy bukmacherskie

Galę Clout MMA możecie obstawić za pośrednictwem strony internetowej legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy otworzyć konto i obstawić dowolny kupon! Nowi użytkownicy eFortuna.pl mogą liczyć na szereg znakomitych bonusów: darmowe 20 zł na start i dodatkowe 10 zł do pierwszego depozytu. Ponadto trzy pierwsze zakłady, za kolejno 100 zł, 200 zł i 300 zł, obstawicie bez ryzyka!

Bukmacherzy wskazali swojego faworyta, nie ma tutaj żadnego zaskoczenia, gdyż jest nim Tomasz Sarara. Dokładne kursy na walkę Sarara vs. Silva:

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments