tomasz narkun może nie zawalczyć na cavemma 3

Tomasz Narkun może nie zawalczyć na CAVEMMA 3! Adam Kowalski kontuzjowany!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 września 2023

Tomasz Narkun poinformował na łamach mediów społecznościowych, że Adam Kowalski doznał kontuzji i nie wystąpi na gali CAVEMMA 3. Tym samym reprezentant Berserkers Team został bez rywala, a organizacja CAVE czyni starania, aby znaleźć kogoś na zastępstwo!

Tomasz Narkun i Adam Kowalski mieli zmierzyć się w main evencie gali CAVEMMA 3 w Grodzisku Mazowieckim. Niestety z informacji opublikowanej przez reprezentanta Berserkers Team wynika, że to starcie nie dojdzie do skutku.

Tomasz Narkun zamieścił wpis w mediach społecznościowych. Były mistrz federacji KSW poinformował na facebooku, że Adam Kowalski doznał urazu. Narkun został tym samym bez rywala. Czy Żyrafa wystąpi na CAVEMMA 3? Wszystko będzie zależało od tego czy organizacji uda się na szybko znaleźć odpowiedniego zastępcę.

„Niestety mój rywal Adam Kowalski doznał kontuzji i nie zawalczy ze mną na najbliższej gali! W najbliższych godzinach będzie wiadomo czy uda znaleźć się zastępstwo. Szkoda. Wiem, że tak jak ja czekaliście na tę walkę.”

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments