thomson ujawnia klauzulę w kontrakcie alexa pereiry ufc 300 ufc 301

Thomson ujawnia klauzulę w kontrakcie Pereiry! „Jak wygra na UFC 300 i będzie zdrowy to zawalczy na UFC 301”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 marca 2024

Josh Thomson weteran MMA, aktualnie pracujący w roli eksperta i komentatora gal ujawnił świetną informację. Alex Pereira ma w kontrakcie klauzulę, która umożliwi mu występ na gali UFC 301.

Josh Thomson w trakcie rozmowy z Big Johnem McCarthym w podcaście „Weighin In” wypowiedział się na temat informacji, które udało mu się zasłyszeć od pewnych osób.

Thomson ujawnił, że Alex Pereira ma specjalną klauzulę w kontrakcie z UFC. Amerykanin ujawnił, że jeśli Brazylijczyk wygra 13 kwietnia na UFC 300 i stan zdrowia mu na to pozwoli to „Poatan” wejdzie ponownie do octagonu trzy tygodnie później na gali UFC 301 w Rio De Janeiro.

– Słyszałem, że częścią negocjacji umowy na galę UFC 300 był potencjalny start na gali UFC 301 w Rio de Janeiro. Jeśli Alex wygra i wyjdzie z tego starcia bez kontuzji to zostanie dopuszczony do walki 4 maja na gali w Brazylii. Z moich informacji wynika, że była to bardzo ważna klauzula dla Pereiry.

Alex Pereira odniósł się do tej informacji w najnowszym odcinku swojego Vloga. Poatan powiedział:

– Jeśli wszystko pójdzie ok to tak się stanie. Najpierw muszę wygrać walkę z Jamahalem Hillem. Muszę być realistą i wziąć pod uwagę i zwycięstwo i przegraną. W walce może zdarzyć się wszystko. Zrobię jednak wszystko by opuszczać octagon jako wygrany. Powiem wam, że za każdym razem kiedy walczyłem w UFC to zostawiałem sobie taką furtkę.

– Wiedząc, że mogę się bić z innym rywalem pracuję nad grapplingiem. Ludzie myślą, że tego nie robię ponieważ nie zamieszczam nagrań video z tych sparingów jednak ja naprawdę dużo pracuję nad parterem. Dlatego czy teraz zmieniłby się rywal czy też później miałbym mieć szybko drugą walkę to nic nie zmienia, wciąż trenowałbym w ten sam sposób.

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments