XTB KSW Colosseum 2 dostęp do transmisji

Tak walczą bohaterowie gali XTB KSW Colosseum 2! Gdzie kupić dostęp? Gala już dziś! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 czerwca 2023

Tak walczą bohaterowie gali XTB KSW Colosseum 2! Nie przegap tego wydarzenia, gala odbędzie się już dziś na Stadionie Narodowym w Warszawie! Gdzie można kupić dostęp do gali?

Już dziś na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się kolejna wielka gala federacji KSW. Na drugim wydarzeniu z cyklu Colosseum nie zabraknie efektownych starć. Wśród uczestników gali znalazły się takie gwiazdy jak Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski, Artur Szpilka, Michał Materla, Marian Ziółkowski i Salahdine Parnasse.

Federacja KSW przypomina jak do tej pory walczyli bohaterowie dzisiejszego wydarzenia. Przypomnijmy sobie spektakularne nokauty i efektowne poddania zawodników, których zobaczymy ponownie w okrągłej klatce już dziś wieczorem.

Nim jednak przejdziemy do materiału video przypominamy gdzie można wykupić dostęp do transmisji z gali XTB KSW Colosseum 2! Gala już dziś! Nie przegap tego historycznego wydarzenia!

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie kupić dostęp?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

ksw colosseum 2 gdzie oglądać

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Tak walczą bohaterowie gali XTB KSW Colosseum 2!

Zobaczcie najlepsze dotychczasowe nokauty i poddania bohaterów XTB KSW Colosseum 2!

KSW Colosseum 2 – aktualna karta walk

Karta główna:

 • Mamed Khalidov (36-8-2) vs Scott Askham (19-5) – walka wieczoru
 • Marian Ziółkowski (25-8-1 1NC) vs Salahdine Parnasse (17-1) – walka o pas kategorii lekkiej
 • Mariusz Pudzianowski (17-8) vs Artur Szpilka (2-0)
 • Paweł Pawlak (21-4-1) vs. Tomasz Romanowski (18-8) – walka o pas kategorii średniej
 • Arkadiusz Wrzosek (2-0 vs Bogdan Stoica (0-0)
 • Michał Materla (32-9) vs Radosław Paczuski (5-1)
 • Roman Szymański (17-6) vs Valeriu Mircea (28-8-1)

Karta wstępna:

 • Daniel Rutkowski (15-3) vs Adam Soldaev (7-1)
 • Maciej Kazieczko (9-2) vs Leo Brichta (10-3)
 • Krzysztof Głowacki (0-0) vs Patryk Tołkaczewski (0-0)
 • Sebastian Romanowski (14-10-1) vs Mariusz Joniak (10-4)

Kursy bukmacherskie – XTB KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Faworytem bukmacherów jest Mariusz Pudzianowski, na którego wygraną wystawiono kurs 1.43, natomiast na wygraną Artura Szpilki ustalono kurs wysokości 2.66.

Poniżej pełna lista kursów jakie bukmacher wystawił na galę XTB KSW Colosseum 2:

Gale XTB KSW Colosseum 2 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na czerwcowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Mariusz Pudzianowskiego, czy Arkadiusza Wrzoska.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments