przemysław szyszka zgasił ekspertów którzy sugerowali że walka parnasse mircea była ustawiona

Szyszka zgasił „ekspertów” którzy sugerowali, że walka Parnasse – Mircea była ustawiona [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 kwietnia 2024

Przemysław Szyszka odniósł się do komentarzy, które zalały sieć po gali KSW 93. Szyszka odpowiedział internetowym ekspertom którzy sugerowali, że walka Parnasse – Mircea była ustawiona.

Przemysław Szyszka był gościem w programie MMA Monday emitowanym na kanale FanSportu na platformie youtube.

Szyszka zapisze na swoim koncie kolejną walkę już 20 kwietnia na gali HYBRID MMA 4 w Zielonej Górze. Podczas tego wydarzenia Przemysław Szyszka zmierzy się z doświadczonym bułgarskim journeymanem Veselinem Dimitrovem.

Trener Szyszka wyjaśnił ekspertów

Doświadczony trener, a zarazem aktywny zawodnik organizacji HYBRID MMA wypowiedział się na temat main eventu gali KSW 93. Szyszka zwrócił uwagę na to jak inteligentnie walczył Salahdine Parnasse i jak budował przewagę, ustawiając sobie Valeriu Mirceę pod nokaut.

Zobacz, jak on czyta tych przeciwników. On ustawia sobie w walce przeciwnika. Stoi w odwrotnej pozycji, lewe kopnięcie wchodziło na łydkę, badał, jak się zachowuje. Salahdine dźgał go lewym prostym, badał, jak się zachowuje. I jak zobaczył, że przy low kickach (Valeriu) pochylał głowę to w tym momencie odpalił to kopnięcie na głowę.

Trener Szyszka szybko zgasił ekspertów, którzy sugerowali, że walka wieczoru gali KSW 93 w Paryżu była ustawiona.

Czytałem komentarze, że “Tym nie mógł go znokautować”. W zwolnionym tempie pokazuje zdecydowanie, że to było trafienie, mocne, dynamiczne kopnięcie, więc nie ma co się dziwić, że ten nokaut się pojawił. To dobicie nie było potrzebne, bo przeciwnik upadł nieprzytomny.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments