Przemysław Szyszka przed Hybrid MMA 4 to będzie ostra bitka

Szyszka przed HYBRID MMA 4: „To będzie ostra bitka” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 kwietnia 2024

Przemysław Szyszka zmierzy się z Bartkiem Paszczykiem na gali HYBRID MMA 4 w Zielonej Górze. Trener zapowiada ostrą bitkę w klatce.

Już dziś, w sobotę 20 kwietnia odbędzie się gala HYBRID MMA 4. Do klatki w Zielonej Górze wejdzie między innymi Przemysław Szyszka. Znany trener, a zarazem wciąż aktywny zawodnik zmierzy się z Bartkiem Paszczykiem.

Pierwotnie Szyszka miał zmierzyć się z doświadczonym Bułgarem, który jednak wypadł z rozpiski. W rozmowie z portalem FanSportu trener skomentował zmianę przeciwnika.

Transmisja z Hybrid MMA 4: Next Level będzie dostępna w serwisie streamingowym Playlive. Koszt dostępu PPV w jakości 1080p wynosi 35,99 zł.

Oglądaj HYBRID MMA 4! KUP PPV

Szyszka o zmianie rywala na HYBRID MMA 4

– Teraz mam ambitniejsze wyzwanie. Mocny, młody, między nami jest z dziesięć lat różnicy. Jest wyzwanie, gość jest w treningu, wziął walkę bo cały czas trenuje i się rozwija w Londynie.

– Powiem tobie, że na początku było tak, że złość była, że rywal mi wypadł. Sytuacja była taka, że nie można było znaleźć zastępstwa na szybko bo niektóre osoby nie chciały brać walki, inne nie odpisywały. To tak wiesz, organizator też cały czas ze mną był w kontakcie. No i trafił się zawodnik, który powiedział, że bierze to, że jest w stanie to zrobić. Tym bardziej się cieszę. Tutaj już nie było wybierania czy taki czy inny rywal. Po prostu klepnęliśmy go od razu. Zobaczyłem jego walki i mówię: o to będzie ostra bitka.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments