szwajcar kenji bortoluzzi na ksw 93 w paryżu rocher-labes

Szwajcar Kenji Bortoluzzi zmierzy się z reprezentantem gospodarzy na KSW 93 w Paryżu

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 marca 2024

Kenji Bortoluzzi zadebiutuje w okrągłej klatce KSW na gali w Paryżu. 6 kwietnia na KSW 93 zawodnik ze Szwajcarii zmierzy się z reprezentantem Francji.

6 kwietnia w hali Adidas Arena w Paryżu dojdzie do starcia Alfana Rocher-Labesa (10-3), czempiona francuskiej marki MMAGP, z debiutującym w okrągłej klatce Kenjim Bortoluzzim (11-5), Szwajcarem, który ma w swoim dorobku wywalczone dwa pasy europejskich organizacji. Do pojedynku w kategorii koguciej dojdzie podczas gali XTB KSW 93.

Dla Alfana Rocher-Labesa walka podczas kwietniowej gali KSW będzie drugim pojedynkiem w okrągłej klatce. Młody Francuz podczas gali XTB KSW 90 starł się z Islamem Djabrailovem, ale musiał uznać jego wyższość w tej konfrontacji. Rocher-Labes przygodę z zawodowym MMA rozpoczął w roku 2017.

Do dziś stoczył trzynaście pojedynków, z których dziesięć wygrał. Dwa razy zwyciężał posyłając rywali na deski, a cztery razy ich poddawał. Przed wejściem do KSW wywalczył pas mistrzowski francuskiej organizacji MMA Grand Prix. Poza Polską Rocher-Labes konfrontował się dotychczas we Francji, Portugalii, Szwajcarii, Belgii, na Cyprze i w Niemczech.

Kenji Bortoluzzi ma za sobą szesnaście zawodowych pojedynków. W jedenastu z nich zwyciężył, siedem zakończył przed czasem, a cztery wygrał już w pierwszej rundzie. Zawodnik ze Szwajcarii ma swoim dorobku pas mistrzowski austriackiej organizacji WSFC i szwajcarskiej Swiss MMA Championship.

Bortoluzzi większość pojedynków stoczył do tej pory w Szwajcarii, ale doświadczenie zbierał również w Niemczech, Austrii, Szwecji i Mołdawii. W ostatnim czasie Kenji bił się dla takich organizacji jak Elite MMA Championship, Superior Challenge czy Professional Fighters League

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments