szef ufc neguje termin powrotu mcgregora

Szef UFC neguje termin powrotu Conora McGregora do octagonu

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 stycznia 2024

Dana White dyrektor organizacji UFC został zapytany o termin ogłoszony przez Conora McGregora jako datę powrotu do octagonu. Szef UFC zanegował czerwcowy termin.

W sylwestrową noc Conor McGregor zaanonsował, że wróci do octagonu 29 czerwca. Irlandczyk podał także nazwisko rywala, którym ma być Michael Chandler.

Od tamtej pory nie pojawiły się jednak żadne oficjalne informacje na temat występu McGregora. Jest to dość interesujące, gdyż w ostatnich dniach grudnia miało dość do spotkania i negocjacji między Daną Whitem, a byłym podwójnym mistrzem UFC.

Na konferencji prasowej po UFC 297 padło pytanie o powrót Conora McGregora do startów. Oto jak skomentował sprawę szef UFC.

– Nie, nie walczy w czerwcu. Jak Conor będzie gotowy do walki, wiecie że dopiero wtedy ogłosimy termin. Tak zawsze postępujemy.

Z tonu wypowiedzi prezesa UFC wynika, że żadne szczegóły kontraktowe dotyczące powrotu „Notoriousa” nie zostały ustalone. Czas płynie nieubłaganie i nieaktywny od 2,5 roku reprezentant SBG skończy w wakacje 36 lat.

Sytuacja nie jest komfortowa nie tylko dla Conora, lecz także dla dwa lata starszego Michaela Chandlera, któremu również ucieka czas. „Iron” nie wybiega jednak przed szereg i spokojnie oczekuje na ogłoszenie oficjalnego terminu kasowej walki z Irlandczykiem.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments