szef rizin zachwycony zasadami pride na ksw epic varela i hooi komentują

Szef Rizin zachwycony zasadami PRIDE na KSW EPIC! Wilson Varela i Brian Hooi komentują!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 lutego 2024

Nobuyuki Sakakibara szef japońskiej federacji Rizin pogratulował organizacji KSW jubileuszowego eventu KSW EPIC. Japończyk jest zachwycony faktem, że na gali będą toczone walki na zasadach PRIDE.

Młodsi fani MMA mogą kojarzyć sympatycznego Japończyka z gal Bellator vs. Rizin. Starsi fani na pewno zapamiętali Nobuyukiego Sakakibarę jako prezesa legendarnej organizacji PRIDE FC.

Japończyk nagrał specjalne video, w którym zwrócił się do fanów federacji KSW, a także pogratulował właścicielom nadchodzącego wydarzenia. Szef Rizin zwrócił uwagę na fakt, że na gali KSW EPIC odbędą się pojedynki na zasadach PRIDE. Sakibara nie krył zadowolenia z tego powodu i przyznał, że chętnie odwiedzi Polskę.

– Witajcie fani KSW, z tej strony Nobuyuki Sakakibara, prezes organizacji Rizin, w przeszłości byłem także szefem PRIDE. Chciałbym pogratulować moim przyjaciołom z KSW jubileuszu 20-lecia i dostarczania fantastycznych eventów. Bardzo cieszy mnie fakt, że KSW wciąż się rozwija i jest to dla mnie inspiracją. Jestem zaszczycony i wdzięczny, że na gali KSW EPIC odbędą się walki na doskonałych zasadach PRIDE. Cieszcie się ekscytującymi walkami pełnymi akcji na zasadach PRIDE. W najbliższej przyszłości chciałbym odwiedzić Polskę, raz jeszcze gratuluję.

Nim przejdziemy do komentarzy Vareli i Hooia przypominamy o trwającej promocji bukmacherskiej.

400 PLN za wygraną Mameda lub Adamka!

Bukmacher eFortuna.pl, który jest sponsorem federacji KSW przygotował extra promocję na walkę Adamek vs Khalidov. Za 2 zł możesz zgarnąć aż 400 zł, poprawnie typując zwycięzcę walki wieczoru! Takie promocje zdarzają się bardzo rzadko.

Jak odebrać 400 zł za wygrany zakład?

  1. Załóż nowe konto w Fortunie koniecznie z linku promocyjnego – KLIKAJĄC TUTAJ.
  2. Wpłać pierwszy depozyt min. 30 zł.
  3. Postaw 2 zł na wygraną ADAMKA lub KHALIDOVA – Musi być to pierwszy kupon SOLO!
  4. Jeśli Twój typ okaże się trafny, zgarniasz bonus w wysokości 400 zł!

Wilson Varela i Brian Hooi o zasadach PRIDE

Do tematu bardzo szybko odnieśli się dwaj zawodnicy federacji KSW Wilson Varela i Brian Hooi. Varela napisał:

– Gala KSW w Japonii i walki na zasadach PRIDE to byłaby okrutna wojna.

Hooi skomentował video słowami:

– Zasady PRIDE powinny być standardowymi zasadami w walkach MMA.

Pod materiałem video natychmiast rozpoczęła się dyskusja fanów, którzy zasugerowali event KSW vs. Rizin. Póki co są to jedynie marzenia kibiców jednak wydaje się, że jeśli takiego wydarzenia zaczęliby domagać się zawodnicy to w niedalekiej przyszłości możemy się doczekać takiej gali!

Pełną wypowiedź Nobuyukiego Sakakibary możecie zobaczyć poniżej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments